Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hagyjam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hagyjam vagy írjak neki? 17/f (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok. Azt tudni kell, hogy életben nem volt semmi fajta kapcsolatom és már nagyon szeretnék...


Az a helyzet, hogy kb egy 4 héttel ezelőtt megjelöltem a facebookon egy lányt aki nagyon de nagyon szimpatikus volt sokáig. Vissza is jelölt én rá is írtam. Le írtam mit érzek iránta... Ő erre azt írta.:

Ez nagyon kedves tőled beszélgethetünk nyugodtan.

(A lányról tudni kell 15 éves.)

Most jön a bibi: az van,hogy ennyibe meg is állt a beszélgtés mert ő egy hétig nyaralni volt mert leírta nekem én meg 5 napig voltam nyaralni akkor pont és gondoltam nem zaklatom ilyenekkel had pihenjen.

És sajnos ki ábrándultam belőle.

Nem tudom mi törént velem. De sokszor van olyan amennyire tetszett úgy most nem tetszik inkább mások jönek be én korom beliek. De van olyan nap, hogy tetszik de akkor attól tartok, hogy csak ugye 15 és 2 év korkülönbség meg sok.

Na meg szóval nem akarom azt,hogy úgy nézzen rám mindenki, hogy egyik nap ezzel a lánnyal másik nap azzal a lánnyal beszélek.


Ti mit tennétek a helyemben?

Várjak a megfelelőre? Vagy irogassak vele? Vagy hagyjam? Írjak arra aki tetszik?

Köszönöm hogy végig olvastad és előre köszönöm a segítséget!🙂


2018. aug. 19. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Párt találni nem könnyű.

Szerintem hagyd, és keress tovább.

De ez csak az én véleményem.

2018. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kit érdekel hogy néz rád mindenki? Beszélj azzal akivel akarsz valamit, meg akarod fektetni. De ilyen netes beszélgetésekből nőlj ki, és hívd el őket mert masképpen semmi nem lesz. Illetve ne akarj kapcsolatot úgy hogy még szűz vagy ilyen fiatalon, mert aztán 3 év múlva megcsalod a csajodat, mert hogy te élni akarsz.
2018. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne mondj le az álmaidról légyszíves, írj rá azzal kapcsolatban hogy mit csináltak a nyaraláson, hogy érezte magát stb.. 2 kor különbség = a 0-val szó szerint, de ha nem is a te ideálod akkor se keseredj el mivel te is megtalálod az igazi majd csak idő kell :)
2018. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele, aztán meglátod hogyan alakulnak a dolgok. :)
2018. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még kissé fiatal vagy a párkapcsolathoz te is és ő mégjobban.Még fejlődnőd kell érzelmileg,neki még sokkal többet kell mindenhogyan.Pröbálj meg tanulni,normális társaságba járni,ahol ki tudsz kapcsolódni,családoddal normális mennyiségű időt tölteni és a saját céljaidat szem előtt tartani. :)

Kicsit később,majd 2év múlva visszaemlékszel,és meglátod,hogy azóta mennyit fejlődtél. :)

2018. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Úristen 2 év mióta olyan nagy korkülönbség? Xdd amugy szerintem gáz hogy ennyire bizonytalan vagy meg azt se tudod mit akarsz szedd már össze magad.
2018. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kéne még hagynia utolsó.Mert néhány év alatt fejlődhet még sokat. :)
2018. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!