Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljá, ha szeretem még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljá, ha szeretem még az exem?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5éve szakitottunk,vele fekudtem le legelsonek,o is velem ... azota volt egy baratoom (de vele nagyon hamar vege lett),neki is volt egy baratnoje,de ők is szakitottak,utana beszelgettunk es olyanokat kerdezgetett h en szeretem e még ot mert h o meg igen..de visszautasitottam.... Aztán en talalkozgattam vele (szakitasunk utan 1ev mulva,mint barat. .. de egyszer sehol sem dumaltunk (ez kb 3hónapja) es meglatom ot valahol érzem,hogy szeretem..de nem tudom mit csinaljak :( nem szerettem ennyire senkit,mint ot!

17/L



#Mitcsinaljakhaszeretemazexem
2018. aug. 22. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbálj meg vele beszélgetni , ès ha tényleg szeret akkor próbáljátok meg újra ;)
2018. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és találkozzatok.
2018. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!