Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a lány? 16/F

Figyelt kérdés

Nagyon sok házibuliban voltam már a csajjal. Már többször is smároltam vele, valamint azt hozzá teszem hogy ő smárolt le engem. Táncolt is velem elég romantikusan meg mindig rakosgatja nekem a seggét. Ezek után én is szoktam nála kezdeményezni, de akkor meg kikosaraz vagy leflegmáz.


A kérdésem az, hogy miért flegmáz le?Amikor többször is lesmárol. És jelzem, hogy nem voltunk részegek sem.


Én szerencsére nem vagyok belé szerelmes, de akkor is ilyet ne csináljon velem mert rosszul esik ez nekem. Meg persze én is akarok vele témázgatni, smárolgatni. Alkalmi kapcsolatba is benne lennék. Sztem ő is. mert nagyon tetszik a csaj.


Mit tegyek?


16/F



2018. aug. 24. 21:22
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak adja magát,hogy ne unatkozzon,ne foglalkozz vele.
2018. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is flegmazz vele ha kereti magát :D
2018. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Vègülis az is egy megoldás. Hagyom egy kis ideig ès ha hiányzok neki, akkor majd kiderül minden.
2018. aug. 24. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek hogy hiányzol e majd neki....
2018. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nála biztos hogy nincs szerelem érzés. Lehet te láttál komolyabbat bele, azt tudom tanácsolni, hogy minél kevesebbet sérülj belül, hogy még most az elején felejtsd el. Egyébként abban igazad van, ha esetleg ő többet érez, ki fog derülni, mert valamilyen módon keresni fog majd, csak lehet ő sem tudta megfelelően kifejezni magát. Ha nem keres akkor pedig nem volt mit vesztened :)
2018. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!