Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Lányok! Szerintetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Szerintetek a fiúk milyen testalkatú lányokat szeretik? Úgy értem, hogy a soványakat, sportosokat, ducikat. Kis mellűemet, vagy nagy mellűeket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Változó, de szerintem legtöbben a formás lányokat szeretik. Legyen melle meg feneke, vékony legyen a dereka. De a lényeg, hogy arcra legyen szép. Szerintem így vannak vele.
2018. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát csak annyi, hogy normálisan nézzen ki. Ne legyen azért rajta 1 kiló smink, műköröm. De amúgy a belső megszépít bárkit.
2018. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vékony-sportos
2018. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
2-es vagyok. Én amúgy a kicsit dundibbakat preferálom
2018. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más az ízlése. Valakinek ducik valakinek sovány..
2018. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, azokat mind szeretik a fiúk. Ki ezt ki azt!
2018. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én a ducikat kedvelem. Mellméret nem mérvadó.. :)
2018. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban úgy figyeltem meg, hogy azt szeretik a legjobban, ha valaki nagyon vékony DE hatalmas melle van. Ami igazából nagyon ritkán adatik meg valakinek, mivel a mell zsír, egy vékony lányon meg ugye nincs zsír... Eltértem a tárgytól. Szóval ha csak a külsőt nézik, akkor erre mondja a többség, hogy "fullos csaj". Persze a normálisabb fajta, amint szerelmes lesz, nem fog törődni ezzel.
2018. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Scav ***** válasza:
Mindegyik felsorolt típusra jut számtalan férfi.
2018. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!