Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok veletek volt olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek volt olyan hogy egy fiú akibe szerelmesek voltatok vagy tetszett nektek nagyon szemét volt veletek?

Figyelt kérdés
Mit csinált?

2018. aug. 28. 18:29
 1/5 anonim válasza:

Nem állt ki kettönkért 23 évesen nem tudott a sarkára állni

Anyuci pici fia volt

Ha anya mondott valamit Ő bólogatott

Így szakítottunk

Én voltam 16 éves

És még neki állt feljebb hogy nem kezdtem az anyjával pofázni meg vitatkozni

Összetörte a szívem

24N

2018. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja másoknak jobban hitt ,mint nekem,így kuka. De annyira nem hatott meg.
2018. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de az első komoly szerelmemnél a csaj tönkretette az egész általános iskolás életemet, mikor bevallottam neki. Szép emlékek. Kitaláltak egy csomó csini pletykát, amiknek máig iszom a levét.


Hmmm... Valóban szép dolog az első szerelem, nemde?


18/f

2018. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nembaj hogy írtál fiúként utolsó velem ugyanez volt gimiben.Kicsit meglátszott a kamaszkor rajtam meg ki voltam közösítve és a fiú aki tetszett nekem folyton mondogatta másoknak hogy milyen csúnya vagyok.Aztán voltak bizonyos fiúcsapatok akiktől a suliban nem mehettem sehova mert ezt mondogatták.
2018. aug. 30. 23:57
 5/5 anonim válasza:
Igen😑 még most is ez van... 😢
2019. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!