Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szemét vagyok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drazicc kérdése:

Szerintetek szemét vagyok ha egy olyan lánnyal kavarok aki mindig tetszett a haveromnak akinél lakom?

Figyelt kérdés
Haverom kitalálta, hogy nem hozhatom föl mert neki rossz érzés lenne, de nem volt köztük soha semmi. Sosem volt szerelmes belé, én úgy érzem, hogy az egójáról szól az egész. Szerintetek? Én 29 vagyok haverom 30 a lány meg 27.
2018. máj. 3. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem volt belé szerelmes? Lehet még most is az.

Amúgy meg van egy olyan mondás: "A te házad, a te szabályaid".

2018. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is leszopatnám a csajt ne aggódj
2018. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h a haverod komolyabb érzéseket folyt el magában a lány irányt és most kicsit fáj neki, h te kabarsz vele.. de viszont haverok vagytok nem akar ez miatt balhézni. Másrészt szerintem jaaa szemét vagy. Ha tudod h tetszik neki minek repülsz rá? Lehet, h a csajnak ő nem tetszik, de csak úgy elvből/ haverságból nem kellett volna.
2018. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértem a haverodat. Ez lehet kellemetlen,ha nagyon odavolt. Még akkor is ha ez nem volt szerelem...
2018. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül én is úgy döntöttem, hogy hagyom a csajt. Neki biztos könnyebb lesz de a lány is csalódni fog meg én is kereshetem újra a második felemet amiután már megtaláltam...
2018. máj. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!