Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ekkora szemet egy csomo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ekkora szemet egy csomo pasi?

Figyelt kérdés

Eddig volt nekem 3 komoly kapcsolatom es mindnel ugyanaz a negativ tapasztalatom volt.

Ugyebar gumival vedekeztunk minddel es anelkul szoba sem johetett nalam. Ha ugy talalkoztam az aktualis baratommal es esetleg nem volt nalunk gumi akkor mindig az kellett lennie amit o akar. (Magyarul en verjem ki neki meg szopjam le)

De velem ilyenkor egyik se foglalkozott ha kertem is csak azzal magyarazkodtak hogy lelankadnak addigra meg volt olyan is aki arra hivatkozott hogy furcsa helyzet neki ez az ujjazas.. miert ilyen szemetek? Vagy ennek minden esetben igy kell lennie hogy csak a pasi van kielegitve egy ilyen helyzetben? (Tehat mikor nincs gumi)

Tapasztalatokat kernem hogy irjatok.

A valaszokat elore is koszonom!

20/L


2018. máj. 12. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Keress inkább egy férfit
2018. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más. Én ilyet soha nem tettem. Ha nekem jó, legyen neki is az. Én mondjuk szeretek nyalni, nekem nem okoz problémát.
2018. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tisztelik/szeretik a másikat...azt tudom tanácsolni hogy legközelebb húzd fel őket játssz velük kicsit a csúcson csak ne süljenek el aztán mond meg nekik hogy na...ha kinyaltál/megújjaztál és elmentem akkor befejezlek.
2018. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami jó pasikat foghattál ki. De majd lesz jobb nyugi, valaki aki meg fog becsülni és nem csak kihasznál.
2018. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Most én is általánosítsak, hogy "Miért ilyen sötétek a nők?" csak mert te az vagy? Az hogy 3 pasid ilyen volt nem azt jelenti hogy mind az. Én például úgy bele se megyek semmilyen szexuális témába hogy nem viszonozom, szóval erről ennyit. Talán azon kéne elgondolkodni hogy nem jó szempontok alapján választod meg a pasid... 28/F
2018. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
mert mind gyökér volt
2018. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert megtetted nekik.!!

A NEM szó gyakorlása ajánlott , javasolt.

Azzal lehet szemét valaki aki ezt megengedi nekik..

Te megengedted, nem voltál elég határozott.

2018. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Keress egy normális, tisztességes pasit a nyálasz száju kis kezdemények helyett!

Nem kell ennek így lennie!

2018. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ne azért legyen velem normális egy pasi, mert azt mondom neki, hogy ne legyen paraszt. Azért legyen normális, mert alapból az.
2018. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9- es.


Igen alapból annak kellene legyen mindenki. De van kit kicsit terelgetni kell a helyes irányba.

És valljuk meg fiatalon nem a fejükkel hanem a farkincájukkal gondolkodnak legtöbben.És ha a csaj kapható erre megteszi akkor miért is ne használják ki?

45 éves vagyok és nő. Tudom miről beszélek.. :)

2018. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!