Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de van barátnője?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de van barátnője?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzem magam ez miatt, de szerelmes vagyok egy barátomba, akinek van barátnője. Mikor megismerkedtünk már akkor együtt voltak, és nekem a fiú már az elején is tetszett, de mostanra teljesen odavagyok érte. Egyszerűen nem tudok vele normálisan viselkedni ahogyan a többi barátommal szoktam. Valahogy néha kedvem lenne csak átölelni, és elmondani neki mennyire szeretem. Olyan rossz embernek érzem magam ez miatt, mert nagyon boldog a barátnőjével. Mégis mit csináljak? Nem akarom elveszíteni a fiút, mert mindig mellettem van és segít, de nagyon fáj, hogy mással van együtt. Örülök, hogy boldog, de nagyon rossz érzés, hogy nem velem az. Mit csináljak most?🙁
2018. aug. 29. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Ha a csajjal történik valami pl. összevesznek akkor te ott leszel neki és ő fog kezdeményezni szerintem.
2018. aug. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy egy barátodba?

El kell bizonytalanítsalak,ő nem a barátod. Azokba nem szeretünk bele.

2018. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
És azt se javaslom amit az első. Hogy várd a lepattanót, addig meg játszd alávaló módon a "barátot".
2018. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig próbálj túl lépni. Ne hallgass a többi valaszolora, elég rossz válaszokat adtak...
2018. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj találni valakit magad mellé aki hasonló gondolkodású,mint az általad leírt barát.
2018. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Többsége valóban hülyeség, de akkor megpróbálok túl lépni rajta.
2018. aug. 29. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik válasz volt itt hülyeség? A kemény valóságot el kell fogadni
2018. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán jobb tényleg, ha továbblépsz, de ha nagyon nem megy, próbáld mindig támogatni, de semmiképp se akard őket sehogy sem szétválasztani, mert akkor nem jöhetsz ki jól a szituból.
2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetertek.Tudod hogy ket embert csak harmadik tud szetvalasztani,ugyhogy lepj tovabb es ismerkedj masik pasival. :)
2018. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!