Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szakított velem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem. Megfogalmazta, hogy nem én vagyok a hibás és köszöni, hogy vigyáztam rá. De neki egy kis egyedüllét kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt beszéltünk és este írt egy "szakító levelet" amiben megfogalmazta, hogy továbbra is nagyon szeret de kell neki egy kis egyedüllét. "megszabadítalak egy szívtelen, idegesítő, bunkó lánytól" "De ne vágyj rám jobbat érdemelsz"

2018. aug. 30. 04:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem volt beled szerelmes, nem kotodott hozzad, es emiatt bunosnek erezte magat, mert nem tudja megadni ugyanazt neked, amit te neki.

Hogy mit tegy? Semmit. Varnod kell, hogy o keressen, ha megis veled akarna maradni. Ha nem keres, vege...

2018. aug. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! 3 éve együtt voltunk. Volt egy buli ahol bedrogozták és nem emlékszik semmire azután 3 hetet bent feküdt a megyei korházban. Elment nőgyógyászhoz, de nem volt semmi olyan jel... :) És azt mondta, hogy ezt kell magában helyreraknia
2018. aug. 30. 07:24
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Egy ilyen után a barátnőm támogatást várna el tőlem, nen szakító leveleket írkálna, hogy helyre kell rakni dolgokat. Nem szeret téged, ennyi.
2018. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez ilyet személyesen illik megbeszélni, nem pedig levélben. Én azért biztosan szeretnék vele találkozni még, legalább azért, hogy megbeszéljük a dolgokat. Meg nem is értem az ilyen önsajnáltatós dolgokat. Most akkor saját magával van valami baja? Kicsit idegbetegnek tűnik. Vagy ez csak egy kifogás?
2018. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Na most látom, hogy mi történt vele. Akkor valószínűleg azt nem tudta még feldolgozni. Szerintem mindenképp beszélj vele. Lehet, hogy csak megzuhant most kissé, és jól esne neki, ha mégis keresnéd.
2018. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

No és te hol voltál, amikor bedrogozták?

.

Kell neki egy kis egyedüllét, hogy átgondolja, mi a valós helyzet.

Kell, hogy átgondolja, szeret-e annyira, mint amennyire mondta/hitted.

Ha nem, akkor így tisztességes, hisz semmilyen módon nem akar kihasználni.

Ha ige, akkor a kis szünet után dönthetsz az újrakezdésről.

.

Most nem tehetsz mást, mint elfogadod döntését.

Mindkettőtök érdeke, hogy így tégy!

2018. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, valamit titkol előtted! :)

Terhes vagy bulin valamit csinált...

2018. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek depressziós tünetek is lehetnek. Segítség kellene neki....
2018. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves dubitus!


Ha egy olyan helyen van ahová te nem vagy hivatalos nem játszhatsz palota pincsit és nem mehetsz oda, hogy vigyázz rá....

2018. aug. 30. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A te szavaidból ("Volt egy buli ahol bedrogozták és nem emlékszik semmire azután 3 hetet bent feküdt a megyei korházban.") nem derül ki, hogy olyan zártkörű bulin volt, ahonnan téged kizártak.

Nem jól választott bulit barátnőd, vagy csalódnia kellett a társaságban?

.

"És azt mondta, hogy ezt kell magában helyreraknia"

Magában nem tudja helrerakni, ugyanis nem formál magában ellenvéleményt. Át kéne beszélgetnie valakivel, aki megbízik benne és akiben ő is megbízik.

Ebben kéne segítened neki még akkor is, ha már a későbbiekben sem kerültök össze!

2018. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!