Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tettétek túl magatokat ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tettétek túl magatokat ezen?

Figyelt kérdés

Aki volt már reménytelenül szerelmes, de tényleg nagyon esetleg sok évig is.

Az, hogy felejtette el az illetőt?

Mit tett, hogy végre kiverhesse a fejéből, és a szívéből is?


Sajnos teljesen tanácstalan vagyok..3 éve szeretem és akárhányszor meglátom mégjobban ujra és ujra belészeretek, de ha nem látom akkor is..Akkor még a hiánya is megöl, de ha látom meg a szívem szakad meg mert nincs semmi..

Legalábbis szerintem nem lenne..

de elakarom felejteni nincs ennek értelme!

Miért nem megy? Ti nektek ez, hogy ment?



2018. máj. 1. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj elfelejteni, tehetsz lépést felé, ha még nem beszélgettetek egymással.

Ha nincs bátorságod kezdeményezni egy beszélgetést, akkor irj rá facebookon! Nincs vesztenivalód! Ha a srác észreveszi, hogy szimpatikus vagy, akkor már nyert ügyed van, és előbb-utóbb alakulni fog...

2018. máj. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te lány vagy és hány évesek vagytok?
2018. máj. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én elhatároztam hogy mostmár elég ebből a reménytelen dologból(y). Sose mondtam hogy mostmár nem tetszik/nem szeretem. Mélyre eltettem és elkezdtem másokkal foglalkozni, és nagyon jól tettem! Egyik baratommal (x) kezdtem el foglalkozni és beszélgettem vele egyre többet így szépen elhalvanyult az a bizonyos reménytelen szerelem(y). Mire észbe kaptam hogy már nem is érdekel az a srác addigra osszejottem a mostani baratommal(X).

Szóval összességében egy másik személy miatt tudtam teljesen lemondani róla.

2018. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tüntél elég meggyőzőnek a "szerintem nem lenne" résszel... Próbálkozz! Ha már biztos vagy benne, hogy nem lesz semmi, akkor gyere ide tanácsért!:)

Amugy meg foglalkozz mással, keress egy hobbit és a legföbb, BESZÉLD KI MAGADBÓL!!! Attol sokkal jobb lesz;) és aztán a idö bedolgozza:):)

2018. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek néhány előttem szólóval.

Én is reménytelenül azerelmes voltam, aztán próbáltam nyitni mások felé. Megismertem egy lányt akivel 5 hónapot együtt is voltunk és az idő alatt, nem felejtettem el az előző szerelmemet, még barátok is vagyunk, de nem érzem már azt a fajta vonzalmat mint régen :)

2018. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok, a srác meg 20.

Jóban voltunk régen, de ma már nem is köszönünk egymásnak. Írni nem merek neki. Lehet nemis kíváncsi rám.

De mindig bámul

2018. máj. 1. 23:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor neked senki se kell, ne is kezdemenyezz akkor. csa
2018. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!