Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson voltunk egy fürdőben, ahol csak egyedül én nem tudtam fürdeni, mert megvolt, ezért egyedül ültem ki a partra. Az a fiú, aki az osztálytársam, és szünetekben is mindig keresi a társaságom, szinte mindig szoktunk dumálni, akkor is odajött hozzám órákra beszélni. Akkor hívták szaunázni is, mikor beszéltünk, de mondta, hogy most inkább nem megy. Egy-két fiú kérdezgette, hogy miért nem fürdök, az említett srác látta, hogy ez engem idegesít, és beválaszolt helyettem az egyiknek: nem neked kell gyereket szülni. Én meg vhogy zavarba jöttem. Szerintetek?

17/L


2018. aug. 30. 13:17
 1/10 anonim válasza:
37%
Véleményem szerint ez egy olyan történet amit még barátoknak, sőt senkinek se mesélnék el, mert annyira unalmas és mindennapi történés az hogy valaki, valamilyen beszólásán kicsit meglepődsz, hogy senkit sem érdekelne.
2018. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
használj tampont, fürdőzhetsz bármikor
2018. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Kedves előttem válaszolók, szerintem nem épp erre akart kilyukadni a kérdező :D

Szerintem lehet hogy bír téged. Ha téged választott a barátai helyett :)

2018. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Biztos nagyon kedvel téged. Gondolom egyértelmű volt neki, hogy épp megvan a mensid, és így próbált utalni a haverjainak is : "nem neked kell gyereket szülni"

Nem gond, hogy zavarba jöttél, hisz tök kedves és figyelmes volt veled. Ne ereszd el :D

2018. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Minek mész osztálykirándulásra, ha menstruálsz? Ti meg ne adjatok már neki tamponos tanácsokat! A tampon cérnáján a vér kifelé, a szutykos víz pedig befelé szivárog. Nagyon higiénikus mindenkinek, mondhatom!


Amúgy elég gyenge beszólás volt. Mi köze volt a szituációnak a gyerekszüléshez?

2018. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Tuti bejössz neki :D Tök cuki gesztus volt ez tőle, függetlenül attól, hogy éppen mit szólt vissza.
2018. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi köze van a "miért nem fürdesz?" kérdéshez a "nem neked kell gyereket szülni" válasznak? Ez hülyeség, csak te akadsz fent ezen.
2018. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

szerintem látta, hogy zavarba jöttél, sejtette miért nem fürdesz, viszont ő is zavarba jött, és azért mondott ilyen butaságot válaszként. viszont ezzel téged akart "kímélni", védeni. bejössz neki, 100%. :)

ezt a sztorit meg felejtsd el, nem kell ezen kattogni. egy kedves gesztus volt tőle. a lényeg meg lejött amúgy is a fiúknak, nem h.lyék ők sem.

2018. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
#5 szerintem több nő túlélte már a tamponnal fürdőzést. köztük én is. nem kaptam el semmi nyavalyát. nyugodtan használjon tampont a kérdező. én is akkor kezdtem el tampont használni, mikor épp osztálykirándulás idején volt meg
2018. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A srác tisztába volt a helyzettel, ezért mondta azt a haverjainak, hogy ne te mondd meg az okát, vagyis hogy ne érezd magad kellemetlenül. Úgylátszik ez mégis sikerült!:)
2018. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!