Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetek erről a helyzetről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Egy honapja szakitottunk. O nem akarta veglegesen befejezni de en azt mondtam hogy szunetre nem vagyok hajlando. En nagyon szerettem ot,nem tudom hogy ez mennyire volt viszonozva. Akkor ez nagyon ugy tunt am utolag a kozos baratainknak tagadja az egeszet. Hogy o nem szeretett,csak le akart velem fekudni (amit nem tett meg vegulis) meg hogy lejjebb adott maganal amikor osszejott velem. Nekem ez mondjuk csak onvedelemnek tunik. Most van neki valaki mas es egy het ismerettseg utan valtig allitja hogy szereti. Aztan kiderult hogy abban az idoben amikor szakitottunk rengeteget zokogott otthon. Nem tudom hogy tenyleg miattam volt e. Teljesen megprobal kizarni engem a vilagabol instan is az osztalytarsaimat,engem is kikovetett. Ebbol arra kovetkeztetek hogy valamennyire bantja a dolog. Nektek volt mar hasonlo tapasztalatotok? Mi lett a vege?

2018. jan. 18. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"lejjebb adott maganal amikor osszejott velem" - Aki ilyet mond, annál biztosan jobbat érdemelsz szerintem!
2018. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ennel jobbat erdemlek,de egyszeruen szeretem.
2018. jan. 18. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át,mire van szükséged? Mit szeretnél megkapni a társadtól - általánosságban. Tudom,hogy őtőle szeretnéd mindezt megkapni, de ha lenéz téged (leadott magából), akkor biztos,hogy a szolgája akarsz lenni,aki kiszolgálja az igényeit?


Ha viszont másból ered a viselkedése - mondjuk pl. önbizalomhiány miatt - akkor érdemes megvárnod,illetve segítened neki megerősödni.


Ne kapaszkodj bele,az mindkét esetben teher neki. És neked is.


Ahogy lesz,úgy lesz jó. Legyél erre szabad!

2018. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pasiként mondom, hogy egy ilyen srácra kár időt pazarolni. Tudom, hogy nehéz, de tedd mérlegre a dolgokat. Ha kilépsz az életéből, akkor szenvedsz egy ideig, majd boldog lehetsz mással, ha viszont marad minden a régiben, akkor sok szenvedés és ennyi. Sajnos nincs olyan dolog, ami a srác mellett szól. Lenéz, van csaja...stb.
2018. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!