Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárssal összejönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal összejönni?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel bejövök az egyik osztálytársamnak,mivel elkezdte belikeolgatni a képeimet és most nyáron írt nekem egy üzenetet is arról,hogy nagyon kedvel engem..

Most kezdődik az iskola, kicsit félek..Mert valahogy ő nem az esetem meg ugye nem a legjobb ötlet osztálytárssal összejönni..De viszont nem szeretném megbántani és még a gimi végéig rosszba lenni vele

Valahogy ezt elmondjam neki?(Azért annyira nem vagyunk jóba)

Ha szépen lassan elkezd felém közeledni mit csináljak?

Köszönöm



2018. szept. 1. 02:24
 1/9 A kérdező kommentje:
(Én vagyok a lány)
2018. szept. 1. 02:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, h ő össze akar jönni veled akkor csak egyszerűen mondd el neki őszintén, h mi a helyzet.Lehet, h csak barátkozni akar(amit én kétlek :D)
2018. szept. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
NE!
2018. szept. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Osztálytárssal összejönni nem túl szerencsés. Ha szétválnának az útjaitok, lennének kellemetlen pillanataitok, de írtad hogy nem az eseted...így meg nincs miről beszélni. :) Ha közeledne feléd megmondod, hogy te nem szeretnél többet egy barátságnál.
2018. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem jön be mond meg neki
2018. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azzal van a baj hogy osztálytárs, hanem hogy nem jön be. Ha csak “szánalomból” jössz vele össze úgyis szakítani fogtok, az kínosabb lesz, minta nem jártatok volna, érted.
2018. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 osztalytarsunk osszejott, majd szakitottak es mindenfelet osszehordanak azota egymas hata mogott, meg a szemelyesebb dolgokat is kiteregetik.😄


Szerintem mondd el neki oszinten, hogy nem szeretned megbantani, de nem akarsz tole semmit. Ez sokkal jobb, mintha kenyszerbol osszejonnel vele

2018. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi barátommal 11.-ben jöttünk össze, szintén osztálytársak voltunk, most kezdjük a második évet az egyetemen, még együtt vagyunk. De mivel nem az eseted, így nem sok értelme van.
2018. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valld be nyugodtan, ezt az "osztálytárssal nem jó járni" dolgot csak kifogásként keresed arra, hogy ne kelljen összejönnöd vele. Ha összejönnétek, nem azért menne tönkre a kapcsolat, mert osztálytársak vagytok, hanem mert nem tetszik igazán és csak szánalomból lennél vele. Várj egy kicsit, lehet, hogy tényleg csak barátkozni akar, ha meg kiderül, hogy többet, akkor mondd meg neki őszintén, hogy nem tetszik. Mindenkinek könnyebb lesz úgy
2018. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!