Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne túl nyálas ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne túl nyálas ajándék ez egy fiúnak?

Figyelt kérdés

friss a kapcsolatunk, és úgy gondoltam meglepem valamivel.


Tudom róla hogy kevés önbizalma van, és a neten láttam egy nagyon ötletes ajándékot. A lényege az hogy összegyűjtöttem 100 okot amiért szeretem őt, és ezt beletenném egy kidíszitett befőttesüvegbe, így mikor újra előtőr belőle az érzés hogy ő egy senki, előveheti ezt, hátha segítene neki.


Szerintetek nem túl nyálas, túl érzelmes ajándék ez egy fiúnak? főleg egy friss kapcsolatban? (bár elötte nagyon sokáig barátok voltunk, és utána is több hónapig csak kavartunk)



2018. szept. 2. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszene.
2018. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jó ötlet :D

Bár a sráctól függ, hogy tetszene-e neki, vagy sem.

2018. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon aranyosnak találnám, de ez fiútól függ.
2018. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem bejönne, de igaza van a többi válaszolónak. A fiútól függ. Én úgy gondlom tetszene neki.
2018. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én viszont azt mondom (nem bántásból), hogy ezek a kuponos, vagy ezerszer leírt idézetek egy üvegben, dobozban, csakis a lányokat érdekli. Én is kaptam ilyet. Kedvesen mosolyogtam, mondtam, hogy örültem neki,de nem akartam a barátnőmet megbántani, hogy ez a fiúknak csak porfogó. Nekem a szekrényben van. (ha megvan még)

Inkább menjetek el moziba vagy valahová, legyél vele. Az jobb ajándék..

17/f

2018. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A sablonos idézeteket én se preferálom, épp ezért nem is ilyeneket rakok bele.


De köszönöm az eddigi válaszokat, de mások is írhatnak még. (lehetőleg korral és nemmel a végén) :):)

2018. szept. 2. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki :D
2018. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha fel tudsz sorolni 100 db értelmes indokot, hogy miért szereted, akkor hajrá, de én inkább nem ragaszkodnék ehhez a számhoz a helyedben, a minőség a lényeg, nem a mennyiség :)
2018. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem bejönne éppen, de valahogy nem az igazi, főleg ha olyan okokat írsz vagy valami, még lehet meg is bántódik, vagy kicsit rosszúl érzi majd magát (gondolok itt arra, hogy ő nem tudna enyi okot mondani, vagy valami rossz dolgot írsz fel)


kicsit gondolkozz még

2018. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én exem ezt a fejemhez vágta volna, kb.

Mert ő "férfi", és neki csak "férfias" dolgot adjak, aminek ő hasznát fogja venni az életben.

Ha neked is ilyen a pasid, akkor inkább felejtsd el, ha kicsit romantikus, akkor jó ötlet!

Mondjuk attól is függ hány évesek vagytok.

2018. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!