Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne túl nyálas ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne túl nyálas ajándék ez egy fiúnak?

Figyelt kérdés

friss a kapcsolatunk, és úgy gondoltam meglepem valamivel.


Tudom róla hogy kevés önbizalma van, és a neten láttam egy nagyon ötletes ajándékot. A lényege az hogy összegyűjtöttem 100 okot amiért szeretem őt, és ezt beletenném egy kidíszitett befőttesüvegbe, így mikor újra előtőr belőle az érzés hogy ő egy senki, előveheti ezt, hátha segítene neki.


Szerintetek nem túl nyálas, túl érzelmes ajándék ez egy fiúnak? főleg egy friss kapcsolatban? (bár elötte nagyon sokáig barátok voltunk, és utána is több hónapig csak kavartunk)



2018. szept. 2. 11:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már fel tudtam sorolni 100 okot (persze ide írtam például a pár cuki szokását is, hogy ne csak olyan legyen hogy "kedves vagy" meg ilyen alapok)

eléggé romantikus meg lelkis típus a barátom, de persze csak kettőnk között :)


Köszi az eddigi válaszokat, és várom még a továbbiakat :)

2018. szept. 4. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár lett volna egyszer barátom hogy ilyet adhassak, imádok ajándékozni - jó ötlet😘😊
2018. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!