Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy szaktársam 20/L meghívott...

Egy szaktársam 20/L meghívott a szülinapi bulijára. Én 20/F vagyok. Mit vigyek neki? Partira valami piát, de illene valamit vinni, ami nem nyálas és nem kétértelmű. ( Barátja van nekem bnőm)

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 17:27
 1/8 TappancsMancs ***** válasza:
Menj be egy üzletközpontba ott nagyon sok bolt van és nézd azokat amik tudod hogy érdeklik a nőket. Azt nézd amit nem szoktál észrevenni. :) Van bőven. Aztán nézd meg ne legyen túl drága akkor se ha tellne rá, ne legyen célzás jellegű mint ékszer, stb
2013. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok. Mit szeretnek a csajok ajándékba kapni?
2013. márc. 8. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Van hobbija? mert akkor ezzel kapcsolatban lehetne valami. Vagy egyáltalán mi az érdeklődési köre: film, sport, könyv stb. ? ilyeneken gondolkodj. De elég csak valami apróságot venni neki szerintem.
2013. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs hobbija. Keveset tudok róla. Bulizós csaj. Valami bonbon szerűség? Az ciki?
2013. márc. 8. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki a bonbon. Legalábbis én örülnék neki. :D
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valami bonbon vagy desszert tényleg jó ötlet, egyszerű, de mégis örülhet neki. vagy ami még eszembe jutott, az pl. illatos gyertya, valami különlegesebb tea vagy csokoládé
2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Persze nem kell hobbi dolog, sok embernek nincs hobbija. Az illatos gyertya az szupi de ha bemész csajos boltokba ezt is és mást is látsz. Majd ott kapsz ötletet. Valami csajos aranyos, bájos cuccocska és jó lesz. Poharat láthatsz sokat de ne legyen ezredik darab, azt csak ha ízléses is. De vannak kulcstartók bocis cicás stb :) Nőknek tetszik. Sima gyertya is klassz de legyen színes inkább. Kis dobozka.
2013. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! egy üveg pezsgőt kap. :)
2013. márc. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!