Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni, hogy tetszek annak a fiúnak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 13:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Osztálytársam, es nem igazan beszelunk.
2018. szept. 2. 13:25
 2/4 anonim válasza:
Írj rá.
2018. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MessorKing18 ***** válasza:

Beszélj vele sokszor. Ha mondjuk hallod hogy menne moziba haverokkal akkor kérdezd meg hogy jöhetnél e te is.

Kb olyan dolgokat ami miatt az érdeklődési körébe kerülsz.

Ha kérdésed van még írj privibe.

2018. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélgessél vele; meg névnapjára köszöntsd fel. Na jó, amúgy nemtom, mennyire adok jó tanácsokat ilyen témákban; de az is jó lenne, ha pl elhívnád őt cukrászdába. Akár hozzávághatsz egy papírgalacsint is, de inkább add a kezébe. Vagy közösségi oldalon ráírhatnál esetleg, de szóbeli dumálás is pont jó lehet, vagy ha pl nem mered osztálytársak előtt, akkor megkérded őt, hogy beszélhetnétek-e suli után, lenne-e még rád néhány perce, és akkor ott az iskola bejárata előtt beszélgethetnétek, vagy pl el is hívhatnád/mehetnétek sétálni. Mondjuk nem pont előtte, a kapu előtt, hogy tudjanak azér közlekedni mások, tehát kicsit félrehúzódva, hogy ne álljátok el a közlekedők útját.
2018. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!