Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondják akkor szereted a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják akkor szereted a párod ha féltékeny vagy, ez igaz?

Figyelt kérdés
És jó a kapcsolatban az ha el tudunk hülyülni?Úgy viselkedünk néha mint a gyerekek,pl random fogócskázunk (kapj eel,megfogom es utána ő kerget) meg csikizzük egymást,néha eljátszuk hogy megsértődünk,néha megharap engem és képen nyal,csapkodjuk egymás fenekét és számoljuk ki adott többet a másiknak.Persze ha olyan van rögtön vissza állunk szerelmesbe,akkor csak pusziszkodunk,ölelkezünk,meg ilyenek. Jó a kapcsolatunk vagy változtatni kell?És igaz az hogy ha nem vagyok féltékeny nem szeretem?

2018. szept. 2. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen jó. De amúgy a féltékenység azt jelzi, hogy szeret és felt :)
2018. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Eleinte borzasztóan féltékeny voltam de utána mindig az jutott eszembe hogy minek ha nem hagyna el és már csak elenyészve vagyok az,néha néha
2018. szept. 2. 22:40
 3/20 A kérdező kommentje:
meg azt a választ kaptam egyszer hogy a féltékenység annyit jelent hogy nem vagyok megelégedve magammal
2018. szept. 2. 22:41
 4/20 A kérdező kommentje:

de ha más lányok vannak a közelben valahogy egy percre se engedem el,szó szerint folymatban fogom a kezét,átkarolom.

Ez végülis a féltékenységet jelenti?

Meg amúgy ha mondok valamit egy lánnyal kapcsolatban hogy féltékeny vagyok,csak elmondja minden ruhes utcasarkinak és elmondja hogy neki csak én vagyok a fontod

2018. szept. 2. 22:44
 5/20 October15 ***** válasza:

Ha nem vagy féltékeny akkor szimplán van némi önbizalmad és benne is megbízol.

Hogy jó-e a kapcsolatotok? Neked jó? Akkor jó, ha nem akkor meg nem.

2018. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
marmint nekem mondja el hogy neki csak en vagyok a fontos-ertelmesebben kifejtettem
2018. szept. 2. 22:44
 7/20 A kérdező kommentje:
Bízok benne mert fél éven át várt rám és küzdött értem szóval nem dobna el valami jobb seggű,szebb arcú lányért
2018. szept. 2. 22:45
 8/20 October15 ***** válasza:
80%
Hmm akkor érdekes viszonyulása lehet a nőkhöz / lányokhoz ha mindenre az a válasz, hogy qrva.. :D Amúgy az megvan, hogy a szerelem nem abban merül ki, hogy megnyaljátok egymás manduláját? :D
2018. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nincs mar mandulam xd amugy ezt meg nem hallotam,kifejtened?
2018. szept. 2. 22:51
 10/20 anonim ***** válasza:
"Küzdött" az igen kis anyám! Te nem semmi vagy!
2018. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!