Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm faterja csak úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm faterja csak úgy elvette a telefonját és minden eszközét, egy apró hülyeség miatt. Mivel messze lakunk egymástól, lassan 1 hete nem beszélünk, és nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mikor kapja vissza. Tönkrebszhatja ez a kapcsolatunkat?
2018. máj. 27. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok áll, hogy egy pár nap/hét tönkreteszi-e a barátságotokat. Ha igen, akkor nem is volt barátság.
2018. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1: Ki beszél itt barátságról? (rajtad kívül persze)
2018. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Hű, de okos vagy, és bazi agresszív.

Bocs, nem néztem a kategóriát, azt hittem, két lány.

A válaszomon nem változtat mindez, ha pár nap kioltja a tüzet, akkor miről beszélünk?

2018. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
1. Ennyiből hogy következtetsz az intelligenciaszintemre? 2. Ebben hol az agresszívitás? 3. Én csak feltettem egy egyszerű kérdés, mert nem értettem (meg hát ez az oldal lényege), miért kell egyből személyeskedni, és felkapni a vizet? (akkor ki is az agresszív...?) 4. Az egy dolog, hogy nem nézted a kategóriát, de idézem a kérdést: ,,Tönkrebszhatja ez a kapcsolatunkat?" No comment. 5. A többiben igazad van.
2018. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A baráti kapcsolat nem kapcsolat?

Az agresszivitás az errefelé, hogy nem válaszolunk a kérdésre, csak a többi kommentelőt pakoljuk a helyére. Mert az nagyon fontos.

2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, létezik, de szerintem itt egyértelműen nem arra gondolt. Mindegy, félreértetted. Ki pakolt a helyedre? Csak. Feltettem. Egy. Kérdést. Hagyjuk, felesleges ezen vitatkozni. Ha ilyen törékeny a lelkivilágod, akkor inkább ne netezz. Sok ember van itt, aki tényleg rosszindulatú, és csak beleköt másokba, mi lesz, ha egy olyanba futsz bele?
2018. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Félreértesz, csak bosszant. Lassan nem lehet ezt az oldalt használni. Azt elismerem, hogy túlreagáltam, ne haragudj. Igazából egy másik kérdés alatti beszólás miatt feszültem be, és már helyből csattantam.


Na de hogy a kérdező életét is megoldjuk, van egy kérdésem.

Mióta jártok, kérdező? És mi miatt vették el a telóját?

2018. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond, tudom hogy sok az idióta, néha már én is kész vagyok tőlük. Én nem beszólni akartam, bocsi ha úgy tűnt.

Szerintem már a kérdező elmenekült a vitánkat olvasva :D

2018. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így lenyugodva nem tűnik úgy. Peace ;)


Kérdező, gyere vissza, segítünk!

2018. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Igen kérdező, már lenyugodtak a kedélyek. Nem tud veled valamelyik barátja telójáról beszélni?
2018. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!