Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

3 hónapja megismertem egy lányt, napi szinten órákat beszélgettünk, egymásba szerettünk. Aztán egyik napról a másikra lesz@r. Azt mondja nincs ideje, pedig van (csak rám nincs). A napi beszélgetésekből lett heti 1, max 2x fél óra. Egyszerűen megőrülök annyira hiányzik. Sokszor nagyon haragszok rá, hogy ezt csinálja velem, eldöntöm ,hogy nem keresem többé, de amikor meghallom a hangját elolvadok. Már 3 hete tart ez az állapot és már nagyon ki vagyok tőle, állandóan rossz a kedvem. Egyik percben utálom, másikban szeretem... Már nagyon ott tartok, hogy tiltom facebook-on, nem veszem fel neki a telefont ha hiv, tehát kitörlöm az életemből...

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy szakitsak meg vele mindent, vagy mondjam el neki ezt, amit leirtam hátha kicsit elgondolkodik, hogy el fog vesziteni.


2018. máj. 29. 23:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Már többször találkoztunk (ez kimaradt)

18/f 16/l

2018. máj. 29. 23:11
 2/9 anonim válasza:
Én a te helyedbe minden olyan dolgot elmondanék neki ami bánt téged,szerintem egy kapcsolatba ez nagyon fontos. Ha elmondtad neki és nem változtat rajta vagy tagadja,hogy ez így lenne szerintem akkor elég egyértelmű,hogy nem gondol bele neked ez mennyire rossz és ha nem változtat én a helyedbe elengedném!
2018. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor beszélgettek próbálj erre rátérni, hogy ez a szokása téged zavar és hogy nagyon hiányzik és zavar ha nem hallasz felőle semmit. Illetve, ha valóban egymásba "szerettetek" akkor érdekes, hogy nem keres. Nem lehet hogy csak te érzed azt amit érzel?
2018. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy felvetetted és más is tanácsolta, mondd meg neki, de nem azért, hogy ezzel - ahogy te írod - hátha megijed, hogy elveszít, hanem azért, hogy találgatások helyett tisztán lássatok.

Elképzelhető például, hogy ő nem szerelemmel, hanem barátsággal viszonyul hozzád, és amikor észrevette, hogy te szerelemmel szereted, éppen ezért ritkította meg a beszélgetéseiteket, hogy ne hitegessen téged azzal, hogy szerelemmel szeret. Az is elképzelhető, hogy ő még nem készült fel lelkileg arra, hogy párkapcsolata legyen veled, esetleg maga sem tudja, mit akar, stb. - ha ő is keres, nyilván nem vagy neki közömbös. Szóval: inkább beszéljetek. És figyelj oda, hogy ehhez a beszélgetéshez higgadtság kell: úgy kell, hogy elmondd az érzéseidet, hogy ettől ő ne érezze úgy, hogy sarokba szorítod. Tarts "távolságot", hogy ő érezze, szabadon beszélhet az érzéseiről és nem kell tartania attól, hogy megharagszol rá, őt hibáztatod stb., mert akkor nem fog merni beszélni.

2018. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megpróbálok beszélni vele. Azt nem hiszem, hogy csak én érzek igy iránta, mivel mondta hogy szeret, csók is volt.
2018. máj. 30. 19:47
 6/9 anonim válasza:
Sok sikert! Aztán írd meg ha gondolod mi volt.:)
2018. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Az elején nem akarta megérteni mi bajom van. Úgy tűnt skerült megértetni vele, bocsánatot kért és megigérte, hogy változtat. Nem változott semmi.... Három nap után mondtam neki, hogy én itt befejeztem az egészet. Azóta könyörög, hogy bocsássak meg neki... de nekem erre nincs szükségem. Szeretem,de elengedem valahogy.
2018. jún. 3. 16:38
 8/9 anonim válasza:
lesz majd valaki más..😀 de legalább látja,hogy van benned tartás.🙂
2018. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez már csak ilyen :) Túl rövid az élet, hogy ezen rágódjak...
2018. jún. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!