Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel, körülbelül másfél hete. Nagyon szeretem Őt, a szakítás oka annyiban lényeges, hogy igazából mind a ketten hibásak voltunk. Tegnap voltam bent hozzá.. Azt mondta nem tudná most újra kezdeni.. Neki is nagyon nehéz.. Mondtam neki, hogy akkor rendben, megöleltem, mondtam neki, hogy vigyázzon magára és remélem, hogy még találkozunk.. Sérelmezte, hogy miért nem mentem náluk át és ott beszéltük meg.. De én nem szeretném Őt hagyni, nekem Ő a mindenem.. Elkönnyezte magát, ahogyan Én is. Majdhogynem csak elsírtuk mind a ketten magunkat.. Kérlek segítsetek..

2018. szept. 5. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki időt és próbáld meg a hibákat kijavítani, de ne várj sokáig. Amíg egyedül van, addig is keresd, vagy ha nem is keresed, de tudja, hogy számíthat rád, szereted.
2018. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!