Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék egy olyan helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy olyan helyzetben ha a srácnak aki tetszik már van barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác aki egy az én osztályommal párhuzamos osztályba jár az iskolámban. Egy 1 hetes cserediák program keretében ismertem meg egy évvel ezelőtt. A csereprogram hetét végigbeszélgettük és még utána is elég sokat dumáltunk. Aztán jött a nyári szünet és nem igazán kerestük egymást. Mikor a szünetről visszajöttünk még két alkalommal beszéltünk aztán valahogy inkább csak köszönőviszonyba kerültünk.

Félév körül az egyik reggel amikor bementem azt láttam hogy egy csaj mellett ül átfogja a vállát és a lány a vállára hajtja a fejét. azóta együtt vannak. Én még kb 3x beszeltem vele, de mindhárom alkalommal olyan ideges lettem hogy iszonyatos sületlenségeket hordtam össze vissza...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni ha már próbáltam elfelejteni de nem tudom ahoz meg nincs bátorságom hogy bevalljam neki az érzéseimet?


2018. máj. 13. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Egész nyáron nem keresitek egymást és amúgyis keveset beszéltek de a kapcsolatát tönkretennéd.

R*b*nc lvl 100000000

2018. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem kéne belezúgnod mindenféle fiúcskába aki nem az öcséd??
2018. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1es: pont ez a bajom h nem akarom tönkretenni a kapcsolatát de nem tudom elfelejteni és minden nap valahogy a semmiből az eszembe jut.

2es: ő az első srác akibe belezúgtam

2018. máj. 13. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod tönkretenni akkor ne tedd. Van még kérdés? Van millió másik gyerek a világon..ne etesd magad hogy az nem ugyanaz, meg csak ők fogod szeretni életed végéig...mert nem
2018. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó lenni, de ha annyira odavoltál érte, miért csak most fáj, amikor látod, hogy barátnője van? Addig miért nem adtad a tudtára? Ha hónapokat kibírtál nélküle, akkor nem is vagy annyira szerelmes. Azt hitted, hogy sosem lesz senkije?


Ez a hajó elment.

2018. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van még millió másik fiú.
2018. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gerinces akarsz lenni, akkor keresel mást.

Ha megutáltatni akarod magad, akkor megpróbálod lecsapni a másik kezéről.

.

Az utóbbi esetben,

- ha sikerül, soha nem lesz nyugtod, mert tudod, hogy ugyanezt más is megteheti,

- ha ne sikerül, máris szereztél két olyan embert, aki rossz híred kelti, és hiába keresel mást.

2018. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!