Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy srác, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, de nem is beszél velem. Mit tegyek, hogy felhívjam magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Ugyanabba az osztályba járunk, és, hát nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok belé, még fellángolásnak se nevezném,de tetszik. Viszont nem beszélünk egymással, mit kéne tennem,hogy felfigyeljen rám? (csak normális válaszokat kérek)

2018. szept. 8. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mikor csönd van, üvöltsd azt, hogy heeeyyy Hitler. Na akkor tuti felfigyel rád. :D
2018. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj te kezdeményezni. Kérdezd meg milyen volt a napja suli után, vagy kérj tőle valamiben tanácsot (még akkor is, ha nincs rá szükséged.) Akkor látja, hogy érdeklődsz iránta.
2018. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az az igazán nagy baj, hogy még köszönni is csak egyszer köszöntünk egymásnak. Tegnap Viberen ráírtam, és a "nagy" beszélgetésünk tartott kb 1,5 percig. Tehát olyannyira keveset beszélünk egymással, hogy az már röhejes, kiütné a ciki faktor legalacsonyabb fokát.... És #2-es válaszoló, te segítettél,de amit fent említettem, mondd, hogy ne lenne fura, ha egyszer csak odaállítanék hozzá, hogy, szia mizu, hogy telt a napod stb.. Ahhoz előbb ismernem kéne valamennyire, (meg neki is engem) mert különben tuti leesene neki, hogy bejön nekem... :/ :c
2018. szept. 8. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van valami akármilyen ürügyöd hogy megszólítsd tedd meg

Pl.bocsi tudsz adni egy tollat

Vagy valami akarmi ha neki is tetszel akkor be fog indulni a dolog

2018. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök ha segített valamit. Akkor marad a B verzió, kérj tőle valamiben segítséget, vagy kérj tőle valamit, akár tollat igen, vagy bármit. Akár meg is kínálhatod csokival, chips-el, valamivel. (Persze csak őt, ne az összes fiút.) Ez csak ürügy, de mindketten tudjuk, hogy nem is ez a cél. Hazafele esetleg várd be, menjetek el együtt a buszmegállóig, vagy hazafelé. Közbe feldobsz valami témát. Előtte nyomozz kicsit mit szeret, mi a hobbija, aztán kérdezd az felől. Esetleg be is állíthatod, hogy az neked is tetszik.
2018. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!