Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem válaszol nekem senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol nekem senki?

Figyelt kérdés

Most lettem 18 éves. Van rajtam egy kis felesleg, de már kondizom. Nem vagyok igénytelen, kedves vagyok és segítőkész, hűséges. Informatikai suliba járok, sajnos 8 lány jár összesen oda, így nincs esélyem. Nem nagyon találkozom lányokkal, sajnos. Próbálkozom folyamatosan Tinderrel, Badooval, Randivonallal, de hiába. Ha valaki be is jelöl, nekem nem ír vissza.


Segítsetek kérlek! Köszönöm előre is!



2018. szept. 8. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Küldj képet privátban, aztán segítek.
2018. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
nekem is mutathatsz, adok tanácsokat
2018. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mert nem vagy az esetuk

Majd találsz egy olyan lányt akinek bejossz csak türelem

2018. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy ez engem is érdekelne, ugyanebben a helyzetben vagyok 18/l ha gondolod küldhetsz képet privátban
2018. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pacsi, èn is infós vagyok!

Bláthy? xd

/L

2018. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogsz egyről a kettőre jutni, ha elfogadod önmagadat, azt ahogyan kinézel és azt aki vagy. Ha ez megvan, akkor pedig nagyon fontos, hogy ne írogass, hanem személyesen szólítsd le a lányokat, vagy kezdj el velük egy adandó akalomkor beszélni. Ha személyesen mégy oda, akkor tudd : amíg a lány nem sétál el és hagy ott, addig érdekled, akármilyen is legyen a reakciója. Fontos a magabiztosság.
2018. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elég hasonló típus vagyok

ha szívesen beszegetnél mondjuk nem tudom miről írj

pl filmekről,versekről,általános dolgokról,sajnos lányok terén is hasonlítunk érdekelne milyenek az általad felsorolt oldlak én még oda se mentem bár nem hiszem hogy lenne esélyem. 22f

2018. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!