Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejteni vagy harcolni érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni vagy harcolni érte?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánntal de szakított velem mert azt mondta nem megy neki a komoly kapcsolat (egy sráccal sem) .Reménytelennek tűnik az egész. Na most választhatok, vagy mellette leszek mint barát, éreztetem vele hogy mennyire szeretem és talán kialakul valami vagy örökre kitöröljem az életemből? Kb minden nap találkozunk próbálom ignorálni hogy könnyebben elfelejtsem de ő mindig odaköszön nekem és vicces megjegyzéseket tesz. Utána meg ír üzenetet. Ő nagyon fontos nekem, és ahogy nem látom 1 hétig egyből hiányzik. Na most legyek mellette mint barát és tudassam vele hogy szeretem vagy MINDEN kapcsolatot szakítsak meg vele és felejtsem el?Ez azt jelenti hogy az utcán ne is köszönjünk egymásnak stb
2018. szept. 10. 10:36
 1/1 anonim válasza:
Azert mondta ezt a szöveget mert nem akar tőled komoly kapcsolatot. Megy az a kapcsolat csak nem veled. Tudom mert én is ezt szoktam mondani. Barátja ne maradj mert csak rosszabbul leszel. Eddig nem szeretett beléd ezutan se fog.
2018. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!