Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor feláll a péniszem...

Amikor feláll a péniszem nemtudom hátrahuzni a fitymát, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Amikor nem áll fel akkor feltudom húzni,de amikor feláll akkor csak egy kicsit.Hallottam arról hogy meleg vízben tornáztatni kell,erről vélemények? Senki nem tud erről csak én,a szüleimnek sem beszéltem még róla. 15/F

2018. ápr. 5. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
fitymaszűkületet általában műtik. Szerintem menj el orvoshoz vele
2018. ápr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a "kicsit", amennyire lehet tudod húzni a fitymádat a makkodról? A szűkület lehet enyhébb és erősebb is, természetesen a leg pontosabb választ egy orvos tudná megadni, hogy szükség van-e műtétre.
2018. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromig még lankadtan sem jött fel a bőr. Kétségbe voltam esve, nem mondtam el senkinek, belenyugodtam, hogy így marad. Aztán egy nap, nagy meglepetésemre egyik recska alkalmával megpillanthattam életemben először a makkomat. Csak óvatosan próbáltam mindig hátrébb és hátrébb húzni, míg egy nap sikerült. Még a vizelésnél is résnyire hátra kellett húznom, mert különben több sugárban jött. Ugyan lankadva és felállva is feltudom most már húzni a fitymám, azonban a perem alól picit nehéz vissza tolni... de azért nem vészes. Szóval ne add fel, és ha nem mersz orvoshoz menni, akkor tornáztasd. Sok sikert! :)
2018. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 6. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Relatív fitymaszűkületed lehet.

Ha merev mégis mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?


Meleg vízben óvatosan lassan megpróbálhatod többször hátrahúzni a fitymád,de nem erőltetve és ha elég kitartó vagy akkor szépen lassan hátrább tudod majd a fitymád húzni.Van aki síkosítót használ hátrahúzkodáskor



De 14 éves kortól már egyedül is elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,csak a rendelési időre elmész,viszel tb kártyát,személyit.Az orvos lehet írna fel neked szteroidos krémet.

2018. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Minden esetre a műtét max végső megoldás legyen. Ugyanis amit levágtak már nem nő vissza
2018. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!