Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bennetek milyen közös van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek milyen közös van a párotokkal?

Figyelt kérdés
Közös hobbi, ízlés, tulajdonságok, kedvencek, bármi, ami közös bennetek :)
2018. szept. 11. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc szín ugyan az, bár nekem több is van. Ízlésünk hasonló, neki is egyszerű illetve nekem is, mondjuk néha kombinált az enyém viszont hasonló. Filmekben is hasonlókat szeretünk. Jobbára ugyan azokat az ételeket szeretjük. A hobbynk az nem ugyan az. Ő is makacs, én is az vagyok. Mind ketten szeretunk sokat aludni. Jelenleg csak ennyi jutott eszembe.
2018. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz az érdeklődési kör (biológia, művészetek) bár van némi eltérés azon belül, zenei ízlés, ízlés könyvekben és filmekben, videojátékok, animék, természet szeretete, macskák, közös tervek, hasonló célok és elképzelések, nagyon hasonló világnézet.... Igazából szinte teljesen ugyanolyanok vagyunk. Mintha ugyanaz a személyiség lenne két testben
2018. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez hülyeség. Elég ha az közös 2 emberben, hogy nyitott a másikra és akkor ami eddig nem volt közös, az is közös lehet ha érdeklődéssel áll hozzá 2 ember egymáshoz. Nyilván nem kell hogy minden érdekelje mindkettőt, de ha olyan a hozzáállása az embernek, hogy nyitott a világra, akkor 99% ban úgyis érdekelni fogja az ami a másikat. Szóval a közös szerintem nem egy adott cucc, hanem hozzáállás kérdése.
2018. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!