Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy jöttetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze a párotokkal? Első látásra tetszett már, vagy pedig többször beszelgettetek, és úgy kedvelted meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozáskor tudtuk mindketten, hogy lesz ennek folytatása. Lassan két éve együtt vagyunk azóta.


21F

2018. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor megismertem, nem gondoltam, hogy valaha a párom lesz. Egy évig nem is beszéltünk, majd egy évig csak barátok voltunk, ami egyre szorosabb lett. Ezután jöttünk össze, most 3 éve vagyunk együtt, minden szuper, szeretjük egymást, ez volt benne a szép, hogy onnan jött a szerelem, ahonnan nem gondoltam :)
2018. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az legelső beszélgetésünk alatt tudtam, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Ő már akkor belém szeretett. Én.. hát pontosan nem tudom, hogy mit éreztem akkor. Egyszerűen örültem annak, hogy mennyire hasonlítunk külsőleg-belsőleg egymásra, és annak, hogy valakiben végre megbízhatok. Lényegében a kötődés meg volt. Nemzet, nyelv, és vallás az, amiben különbözünk.
2018. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én társkeresőn ismertem meg a barátomat.

Először sokat beszélgettünk, majd hanyagoltuk egymást.Aztán egy kisebb idő után írtam neki és onnantól kezdve nagyon sokat beszélgettünk.Aztán találkoztunk és beszélgettünk.Akkor még cssk tetszett.

Aztán többször találkoztunk és sokat beszélgettünk és egyszercsak egymásba szerettünk.

Mi 5 napja vagyunk együtt.

2018. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak voltunk, 3 év után jöttünk rá, hogy sok bennünk a közös és utána majdnem egy évig csak barátok voltunk, mire realizálódott mindkettőnkben, hogy ez már több a barátságnál:) 8 hónapja vagyunk együtt.
2018. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!