Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy ismerkedtetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Történetet írjátok létszi
2018. jún. 21. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Instán. Van egy mem oldala egyszer válaszoltam a napjára elkezdtunk beszélgetni kiderult hogy szinte teljesen ugyanolyanok vagyunk ezért legjobb barátok lettünk aztán egymásba szerettünk ez volt 5 honapja azota is imádom 😀😂
2018. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy barátnőm ajánlására bejelölt és írt is Facebookon, de lekoptattam, aztán szilveszterkor láttam először élőben és azonnal beleszerettem, később pedig össze is jöttünk. 😁
2018. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben találkozunk először mivel az én legjobb barátnőm és az ő tesója nagyon jóban vannak. Volt még egy kevés időm ameddig jött a buszom és tudtam hogy a barátnőm a környéken van, így gondoltam megkeresem, írtam neki Sms t és írt hogy az osztálytársával van de csatlakozzak nyugodtan. Mire oda értem ott volt az osztálytársa Tesója is. Szimpi volt meg minden de igazából még a nevét sem tudtam. Mivel a sulim környéken volt a munkahelye gyakran láttuk egymást reggelente, viszont még mindig csak annyi volt hogy köszöntünk. Áprilisban kezdtünk először beszélni (mint barátok) és június elején jöttünk össze. Ennek már több mint egy éve, úgy tűnik nagyon egymásra találtunk. 😊
2018. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy mert nincs :D
2018. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Egyszer elütöttem motorral.
2018. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!