Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Te hogy élted meg a "szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy élted meg a "szerelmet első látásra"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem tökéletes megfogalmazás, mert a szerelemhez idő kell, de kiváncsi vagyok ki hogyan élte át, honnan tudta eldönteni egy pillanat alatt, hogy tetszik neki az illető. Valóban lelassul az idő? xD Hülyen és nyálasan hangozhat, de tapasztaltam hasonlót és kiváncsi vagyok más honnan tudta, hogy az "szerelem első látásra", mitől érezte különlegesnek azt a pillanatot, amikor meglátta azt a bizonyos személyt?

2018. szept. 15. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utólag visszaemlékezve jössz rá, hogy az egy különleges pillanat volt. Akkor még nem tudod...
2018. szept. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra beleszeretni nem tudsz (szerintem), de tetszhet a illető, illetve kialakulhat benned egy olyan érzés, hogy te őt mindenképpen meg akarod ismerni. Aztan vagy összejön vagy nem...
2018. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy,hogy kivertem
2018. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Matek fakultációra mentem és a folyosón megláttam. Eddig észre se vettem a srácot, de ott és akkor beleszerelmesedtem az arcába. Még a nevét se tudtam, de úgy bámultam, hogy az már feltűnő lehetett. Atya ég, de rég volt 😅 Visszagondolni is döbbenet. Aztán nem lett belőle semmi. De azért tetszett továbbra is.
2018. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Megláttam,és olyan érzés volt,mintha fejbe vágtak volna.

Így első találkozásnál,nem nagyon beszéltünk.De úgy hevesen dobogott a szívem.Nehéz leírni.Olyan mintha a 2 szív hazaérkezett volna.Mintha találkoztunk volna már.Találkozás után 1 nappal úgy szépen minden fokozatosan alakult.Ő lett a párom.Napról napra derültek ki hasonlóságok.Nagyon gyanítom,hogy egymás ikerlángjai vagyunk.

2018. szept. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Megláttam és belém hasított az érzés.már akkor éreztem hogy ő lesz a férjem.. aztán eltelt 2hónap és leszólított,beszélgetni kezdtünk összejötünk. Ez 5 éve volt, két éve vagyunk házasok és egy hónap múlva születik a kislányunk. Egymásnak vagyunk teremtve,két heg és 2 anyajegyünk is ugyan ott van :D persze sok idő volt mire összecsiszolódtunk nagyon makacs és önfejűek voltunk, de mára nincs ilyen probléma :) ő a szerelmem és a legjobb barátom is egyben :)
2018. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jdfGabrella válasza:
Életem egyik legszebb élménye volt.
2018. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!