Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert keruli a munkatarsam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keruli a munkatarsam a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Tavolrol nez de ha egyre kozeledunk lesuti a szemeit. Ha a kozelembe van dolga osszeszavarodik es zavarva lesz ha veretlen egy helyre kerulunk es veot kell kiszolgalni es elmodom hogy pl a vevo mit keres akkor o egybol elrohan es leresi is azt mintha menekulne tolem zavaraban van hogy a nyaka bevorosodik. Es ilyenkor mint egy ovis kisfiu elrohan tolem minnel messzebb de messzirol meg nez engem!

35 eves ferfirol van szo!

Soha egy szot se valtottunk meg ugy hogy munkan kivul lett volna akkor is a szizuacio ugy valtotta ki.

Mire utalnak a jelek?



2018. szept. 21. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
lehet azt hiszi migráns vagy :)
2018. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes mint a nagyágyú! Mint a 40 éves szűz-ben a férfi!

Szegény, lehet hogy még szűz lenne?

2018. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gyerekei vannak.. :D

De mar tudom mivel munkatarsa ebednel megkerdezte mi van a gyerekekkel o meg valaszolt ra es aztan ramnezett szoval kivancsi volt hogy igy is tetszik e nekem ezek utan es latod.

2018. szept. 21. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beléd szeretett, de szégyelli, mert van valakije; vagy fél, merthogy annyira belelátsz a lelkébe. És ettől megijed. Vagy pedig pl szomorú úgy általánosságban, és nem te váltod ki, és akkor nehogy megkérdezd, hogy mi a baj, mert akkor sírásba torkollana a dolog, és ő azt nem akarja, meg panaszkodni meg gyengének látszani se akar neked. Ja és pl az én szerelmem , amikor megérkeztem és szoktak náluk kávét csinálni, és tehát megérkeztem, és az előző vendégnek így a szerelmem által a kávéja a földön landolt. Úgyhogy föltakarította, és csinált neki mégegyet:) Szal én őt pl megzavartam, kizökkentettem; ő is érez irántam valamit:) Olyan cuki:) Mondjuk ővele mindig jó hosszan egymás szemébe nézünk, amikor úgy adódik:) Szal amikor épp nem jön másik vendég:)
2018. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolso kommentelonek nagyon koszonomnes nagyon kis cuki sztory a tietek is:))
2018. szept. 21. 22:01
 6/6 anonim válasza:

Mert távollátó...

Próbálj meg csokit dobálni neki távolról vagy dobozos sört és úgy közelebb csalogatni. Hagyd, hogy ő közeledjen. Sarokba ne szorítsd, mert veszélyt érezvén könnyen neked is támadhat.

2019. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!