Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komoly érzelmeket táplálok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly érzelmeket táplálok egy lány iránt. Mit tegyek? (Kérlek olvassátok el! )

Figyelt kérdés
Idén vagyok végzős és hát ő a keringős párom (nem osztálytárs). Eddig kétszer találkoztunk keringő probán, egyik próba után volt egy kis "randi". Ott tök jól, kötetlenül eldumáltunk nagyon élveztem, azt láttam rajta, hogy ő is. Azt érzem hogy lehet hogy kezdek belé szeretni. A minap is vele álmodtam, valamint a nap minden órájában gondolok rá. Osztálytársam azt mondja ne kapkodjam el, hagyjak neki időt, de félek hogy valaki elhappolja előlem. Tényleg komolyak a szándékaim és nagyon fontos nekem. Nagyon sokszor utalt rá ő is, hogy én sem vagyok közömbös neki. Köszönöm ha elolvadtad.

2018. szept. 22. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyj neki időt = Ne mozdulj rá egyből (Ne kapd le úgy, hogy nem vagy biztos a dologban). Nyugodtan menjetek el mozizni, borozni, kirándulni bármi. Aztán minden jön magától.

Csak ne cseszd el, mert baromi kínos lenne úgy együtt táncolni :D

2018. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mennék tulságosan az agyára ha folyton elhivogatnám? Tényleg nem akarok elcseszni csak ezért kérdezem
2018. szept. 22. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell "folyton elhívogatni"

Első lépésnek éppen elegendő ha elhívod egy igazi randira. Utána hogy lesz-e második, majd kiderül.

2018. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból hasonló a helyzetünk, hogy nekem is a szalagavatós párom tetszett meg. Lehet, hogy ez nem mindenkire igaz, de ha kicsit is foglalkoztatod, mint pasi, akkor már az együtt táncolás is elindíthat benne valamit, mert hát maga a helyzet is olyan: fogjátok egymás kezét, közel álltok egymáshoz stb. (Nálam ez indította el a tényleges vonzalmat) A kérdésre válaszolva: ha tetszel neki, akkor örülni fog, hogy elhívod, viszont tényleg ne járj a nyakára, az fárasztó lehet. Ha elmegy veled randizni, akkor mondhatod, hogy valamikor megismételhetnétek a talit és később újra elhívod, ha ő is így gondolja. Remélem segítettem :)


19/L

2018. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj attól, hogy valaki elhappolja előled, mert ha bejössz neki, akkor ez nem fog sikerülni más fiúnak csak úgy... A lányok elég válogatósak (legalábbis ahogy eddig tapasztaltam), szóval, ha végre valaki megtetszik nekik, akkor annak azért adnak időt és esélyt többnyire. De természetesen azért ne ülj a babérjaidon :D
2018. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ne kapkodjam el, hagyjak neki időt, de félek hogy valaki elhappolja előlem"

A párkapcsolat nem futóverseny, hogy a leggyorsabb győzzön. Inkább profi bokszmeccs, ahol mindenki a bajnoki övedre pályázik.

Szóval nem kell semmit elkapkodni. Főleg nem kell "igazi randira" hívni a csajt. Csak hívd el, beszélgessetek, ismerkedjetek, hülyéskedjetek. És ha tetszett, ismételjétek meg.

2018. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!