Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudom elfelejteni, és semmi kedvem tovább szenvedni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytáram, aki már 3 éve tetszik. Volt idő, amikor jó barátok voltunk, közeledett icipicit, aztán megint úgy tett, mintha nem is ismerne. Egyszer rossz napom volt, valamivel felidegesített, és szó szerint mindent kitálaltam neki, hogy én szeretem, meg minden. Akkor egyértelművé tette, hogy nem érdeklődik irántam, és azután alig beszéltünk. Csupán a suli a közös témánk, és idén elballagunk, viszont ugyan abba az osztályba szeretnénk iratkozni felsőbb években, szóval még négy év viszonzatlan szerelem okozta szenvedés vár rám. Próbáltam másba beleszeretni, szinte sikerült is, aztán rájöttem, hogy az a fiú bunkó, és újra reménytelenül beleszerettem az osztálytársamba. Nem tudom, mit tehetnék...minden nap találkozunk, megőrjít. Csak lehet valamit tenni...kérlek segítsetek (bocs, ha össze-vissza zagyváltam mindent, remélem érthető...)
2018. szept. 22. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt csak az az opció lehetséges, hogy nem ugyanabba az iskolába iratkozol, amibe ő, vagy legalább egy másik osztályt válassz, és így majd nem lesz szem előtt. Ha nagyon fontos neked a továbbtanulás, akkor meg muszáj lesz elviselned valahogy, próbálj meg ismerkedni, szocializálódj, hátha összefutsz valakivel, akibe őszintén szerelmes leszel, és ő is viszont szeret majd téged. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, kitartást! Biztos lesz megoldás erre a problémára, csak ne aggódj. :)
2018. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!