Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy valakit sehogy sem tudtatok elfelejteni? Hogy egyszerűen nem tudtatok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. Szar...
2014. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. 2,5 éve a mai napig...
2014. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos.Nagyon szar.
2014. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7 éve. Pontosan ugyanannyira, mint az első napon.
2014. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És hogyan próbáltátok elfojtani a hiányt? Próbáltátok egyáltalán?
2014. máj. 2. 22:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én az elején még buta voltam, mindenkinek a karjaiba bele szaladtam. Hátha majd elfeledtetik. De persze mindig vele hasonlítottam össze őket. Nyilván egyik se tartott sokáig és mind lerombolt. Ezután kezdtem az önfejlesztésbe, kihúztam magamat egy mély depresszióból. Az iskolára koncentráltam, meg akartam találni az utamat. Most szépen biztosan lépkedek előre. Ezalatt a 7 év alatt összeraktam magamat. Egy magabiztos, erős, okos nővé váltam. De ez a mai 20-as korosztálynak nem igazán imponál. Elvárják tőlem, hogy legyek buta, bárgyú, és gyenge, mert csak az üti meg a mai fiatal "nő" szintjét.

Néha elhiszem, hogy túlléptem rajta, hogy végre szabad vagyok. De aztán újra beletolakodik az életembe, megjelenik és mindennek vége. Újra ugyan ott tartok ahol az első napon. Ilyenkor hetekig, hónapokig vergődök.

Sose lett kimondottan vége. Egyszerűen nem szólt hozzám többé. Nem mondott semmit, évekig azért könyörögtem éjszakánként, hogy jelenjen meg a ház előtt és küldjön el valahova jó messzire. Mondja a szemembe mennyire utál.

Vagy álljon elém, és folytassuk ott, ahol abbahagytuk. Vagy egyszerűen csak lássam, hogy jó helyen van. Lássam, hogy az a lány akit választott megérdemli.

Az akivel most van tönkre fogja tenni. És ahányszor megjelennek az életemben látom magam előtt a végkifejletet. Már most fáj.


Amikor hosszú ideig nem gondolok rá, észre se veszem, hogy valami hiányzik. Már megszoktam az egyedüllétet, és jól elvagyok magamban. Nem érdekel, ha egyedül maradok. Csak tudjam, hogy ő boldog, és beteljesült az élete. Nem hiszem, hogy valaha is túl tudnék lépni rajta, ha nekem szánta a sors, akkor egyszer úgy is közös lesz az utunk.

2014. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azta, mintha csak én írtam volna.. Annyi különbséggel, hogy nekem még "csak" 3 éve tart ez az egész.
2014. máj. 4. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok semmi jót tanácsolni. Úgymond.

Igazából kellett ez nekem, óriási jellemfejlődésen mentem keresztül. Rengeteg jó dolgot köszönhetek ennek a lehetetlen rossz helyzetnek. Tényleg csak a legfontosabb dolog hiányzik. Ő, vagy valaki, és pár év múlva a családalapítás. Így nem mondhatom magamat teljes embernek.

2014. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm hogy válaszoltál.
2014. máj. 4. 20:34
 10/16 anonim válasza:
Velem még nem volt ilyen. Azaz, 1-2 hétig éreztem azt a depresszív melankóliát, amiről itt beszéltek, de talpra álltam, mert nem volt más választásom. A tanácsom a következő. Valahogy próbáld megérteni azt a tényt, hogy a világ tele van jobbnál jobb és hozzád illő csajokkal (vagy pasikkal, nem tudom a nemed). Mással is lehetsz boldog, Ő nem egy másodlagos partner lesz számodra, hanem az, aki újra szeretni fog. Ha egy kapcsolat nem megfelelő, akkor tovább kell lépni és elfelejteni. Ne feledd, minden egyes kudarc, pokolian megerősít és csak a hasznodra válik! Mutasd magad, hogy más is lásson, ne rejtőzz el. Én valahogy úgy fogtam fel anno a szakításaimat (pl. első egy 8 éves kapcsolat), hogy ennek így tényleg nincs értelme és egy új korszak veszi kezdetét. Depresszióba süllyedni valaki miatt szigorúan tilos. Minden szerelem más és egyszer eljön. Én a depressziónál még a veszett mód csajozást is többre tartom. Próbálj meg tevékenykedni, sportolj és menj el új helyekre, lógj egy kicsit a barátaiddal, csinálj őrült dolgokat. Hisz ez az élet, nem az, ha magadba roskadsz!
2014. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!