Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni. Mit tennétek a helyemben? Tudom hosszú a szöveg de pls.

Figyelt kérdés
volt egyszer egy tábor...ott megismertem egy fiút , aki megtetszett..nem mondtam el neki mivel csak 2 hetes tábor volt..egyszer csak lehívott a tábor udvaára ahol azt mondta tetszm neki...tudtam hogy fájni fog de nemet kellett mondanom mert inkább ez fájjon minthogy 1 hét mulva elváljunk...azóta is ez gyötör és még az dobott rá hogy a többi táborozó olyanokat mondott a fiúnak a "nevemben" (legalább is azt hazudták hogy a nevemben volt) hogy utálom, kopjon le, ne szoljon hozzám meg ilyesmi...aztán jött az uccsó esti buli...ott megbeszéltem vele a dolgot , elmondtam hogy semmi közöm ahoz amiket mondtak és hogy azért mondtam nemet mert 2 hét után jobban fájna az elválás mint az hogy egyésé se lettünk és egyszerűen otthagyott..láttam a szemében a könnyeket én sírtam mint állat (pedig amúgy mások előtt SOHA nem sírok)...ez volt 4 hónapja és azóta rajta jár az agyam és mnden este sírok ezen..próbáltam elfelejteni de nem megy...fb-je nincs telószáma nincs meg és sehogy nem tudok vele kapcsolatba lépni max a kövi táborba..mit csiáljak, hogy ne fájjon???

#sírás #hiány #felejthetetlen #megváltoztatnám
2014. aug. 16. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresgélj 5 millió fiú van az országban biztos találsz valakit adig amíg újra nem találkoztok.
2014. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mégha ilyen egyszrű lenne...de azért köszi majd próbálkozok :)
2014. aug. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!