Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárssal párkapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal párkapcsolat? Volt már, de most valahogy más.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy a lentiek ismeretében szerintetek érdemes lehet próbálkoznom az osztálytársamnál?

Szóval megtetszett egy fiú az osztályomban, tulajdonképpen mióta ismerem bejön, pedig volt már közben barátom.

Éppen ez a bökkenő. A volt barátom is osztálytárs. Eddig nem okozott gondot hogy húha, házi nyúlra nem lövünk, mert nem mi szabjuk meg hogy ki tetszik meg. Most azonban kissé kettős érzés. Nagyon tetszik nekem, mégsem igazán akarok lépni, mert szerintem hül.yén venné ki magát hogy mégegy fiú az osztályunkból, valahogy olyan mintha végig mennék egy társaság fiútagjain, pedig tudom hogy nem vagyok r/b@nc :D

A fiúról annyit hogy külsőre majdnem az ideálom, viszont belsőre még nem ismerem igazán, amit tudok viszont tetszik ^^

Viszonylag kevés óránk van együtt, mert csoportbontások vannak, de amikor együtt van óránk, el tudunk hülyéskedni, szóval ezzel nincs baj.

Attól nem félek hogy ha esetleg összejövünk, akkor a szakítás után nagyon rossz lenne, mert tudom hogy túlélem, már egyszer megcsináltam.

Nektek mi a véleményetek?

Próbálkozzak vagy sem? Mi lenne a helyes lépés?



2018. szept. 23. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha tetszik, akkor az nem akadály hogy osztálytársad-e vagy sem. Próbálkozz nyugodtan, egyszer úgyis külön válnak útjaitok
2018. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

" mégsem igazán akarok lépni, mert szerintem hül.yén venné ki magát hogy mégegy fiú az osztályunkból, valahogy olyan mintha végig mennék egy társaság fiútagjain, pedig tudom hogy nem vagyok r/b@nc :D"


Nyugi,majd mások úgy gondolják helyetted is :)


Vele is szakítás lesz,hallod,iskolás vagy,nem ő lesz a férjed. Szerintem épp elég kellemelten leeht egy ex egy osztályban, aki valószínűleg innentől kezdve rivalizálni is fog veletek.

2018. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem gondolom hogy konfliktus lenne belőle. A volt barátomba éppen azért szerettem bele mert borzasztóan okos és intelligens. És éppen úgy ahogy én is örülök a boldogságának az új barátnőjével, szerintem őt sem zavarná ha lenne egy új barátom.

És tudom hogy a srác nem lesz a férjem (bár ki tudja, álmodozni lehet :D), ha mégis úgy alakul hogy szétmennénk, akkor is megszerzett tapasztalat, csak több lennék tőle. Nekem eddig bevált, hogy akárhány hibát követtem is el (legyen az kicsi vagy nagy) nem bánok semmit, csak tanulok belőle 😊

(Reális optimizmus)

2018. szept. 23. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:

"Igazából nem gondolom hogy konfliktus lenne belőle. A volt barátomba éppen azért szerettem bele mert borzasztóan okos és intelligens. És éppen úgy ahogy én is örülök a boldogságának az új barátnőjével, szerintem őt sem zavarná ha lenne egy új barátom."


Ne vedd ilyen biztosra. A férfiak hajlamosabbak a birtoklási vágyra. Nem szeretjük,ha ami a miénk volt,az másé lesz. Bár lehetnek kivételek.


Az sem túl szimpatikus,hogy halmozod a pasikat ilyen fiatalon, de ez már legyen a jövendőbelid,ill. a te gondod.

2018. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Halmozom ez jó volt tetszett 😂

Nem mintha bárkinek köze lenne hozzá, de tessék:

16 éves vagyok, eddig 3 barátom volt. Egyik sem egyhetes kapcsolat volt, és mindhárommal az érettségi szintünknek és a korunknak megfelelően komoly volt. Azt biztosan kijelenthetem hogy nem "halmozom a pasikat", az utolsó kapcsolatomnak már ¾ éve vége szóval nem olyan vagyok hogy "mindegy, majd jön másik", és elmegyek pasizni, hanem komolyan veszem amennyire lehetséges 😁 (ja, fura mi? Nem minden lány egy könnyűvérű szajha)

2018. szept. 23. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen a 3 az sok. Nem érzed magad jól egyedül? Az nem egészséges. Az,hogy 16 évesen a negyediket hajkurászod (és még lesz több is),az átbillen a másik oldalra, de ezzel az erkölcsi problémával majd a srácnak kell megküzdenie,főleg akkor, ha ő a nulláról indul. Valahogy nem tudnálak komolyan venni. A te korodban még másnak kéne lennie a prioritásnak.
2018. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De, tökéletesen érzem magam egyedül is, és nyilván nem ez a legfontosabb (hanem a tanulás, a család, a sport és a zene, legalább is nekem), azért még nem érzem magam úgy hogy túlzásba vinném. Arról hogy másoknak nem jött össze az első párkapcsolat csak 18-20 évesen, nem tehetek. Ennek a kornak egészséges velejárója és fontos állomása a kapcsolatok megélése. Hisz, honnan tudnám majd amikor igazán komoly lesz, hogy valóban az.

"Honnan tudnám milyen a tűz, ha nem hagyom hogy égjen?" (COD. x Raul - Fekete folt)


Na jó, köszönöm a hozzászólásokat és a jótanácsokat. Mivel a negatív válaszok kisebb csalódásként értek, rájöttem hogy tényleg meg kéne próbálnom.

Köszi mindenkinek ^^

2018. szept. 23. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Te akarsz próbálkozni? Miféle pasi,akinél a lány próbálkozik? Ne viccelj már 😁
2018. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira f•szság ez a házi nyúlra nem lövünk dolog :"D

Miért ne lehetne egyszer ő a férje? Szüleim 6. Osztály óta ismerik egymást, és 10.-esek voltak, mikor összejöttek.. Ez történt 28 évvel ezelőtt :"D


Ha mindkét fél komolyan gondolja, és tényleg kiegészítik egymást, akkor meg simán lehetséges, kit izgat, hogy osztálytárs.


Leányzó 16 évesen 10.-11.-es, ergo max 3 évet kell kibírni ezzel az osztállyal. És kitudja, lehet ezzel fogja elengedni élete fiúját.


Szerintem nyugodtan gyere össze vele, elmondásaid alapján nem 3 napos kapcsolataid voltak, szóval ha az osztályból 2 sráccal jártál, meg nem is lehet r|bancnak elkönyvelni.


Ha meg mégis elkonyvelnek annak, akkor meg 2-3 év, és úgyse látod őket többet.. Kit izgat..

2018. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
A fiú helyében menekülnék előled kérdező.
2018. szept. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!