Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autisták/Aspergeresek! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autisták/Aspergeresek! Nektek van/volt párkapcsolatotok? Egyáltalán szeretnétek?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok.

2017. febr. 28. 16:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
nem volt még de már volt belém szerelmes 2 csaj (komolyan). 17/F
2017. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt, mert a betegségemből is adódóan nem erősségem a kommunikáció. Egyszerűen nem tudok olyan stílusban cseverészni, mint más emberek. "Fura" vagyok. És ehhez még az is hozzájön, hogy nem vagyok egy szépség, finoman fogalmazva. Esélyem a párkapcsolatra kb. 0,0001%. :D De igazából jól megvagyok így is, nem különösebben hiányzik egy párkapcsolat.


15l

2017. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kikry válasza:
100%

Nem vagyok aspergeres, de nekem például egy aspergeres fiú tetszik. Mit tetszik, megőrülök a bolond kis fejéért. :D

A srác huszonéves, volt már párkapcsolata, szerencsére most nincs, ám sajnos nem is szeretne többet :(


én 18l

2017. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
79%
Rengeteg Aspergeresnek van kapcsolata, a kettő nem függ össze. Nekem is van, menyasszony vagyok, igaz, hogy sok kapcsolatom ment tönkre, illetve gondok vannak az érzelmeim kimutatásával, ha szakításra kerül a sor, simán túlteszem magam rajta, holott előtte szerettem az illetőt.
2017. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
94%
Nekem még nem volt, most még nem is szeretnék, de majd egyszer igen. 16/L
2017. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, elég sok nője volt, pedig asperger-es. Én meg nem tudok róla, hogy az lennék mégis nehéz nekem párkapcsolatot létesíteni...
2017. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
83%
Egyszer, de nagyon erőltetett volt az egész. Nem szerettem találkozni a barátommal sem, de ha a családjával kellett, attól egyenesen rosszul lettem. Volt hogy pánikrohamot kaptam ilyen események előtt. Azóta semmi, de nem is szeretnék. 22/l
2017. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Friss párkapcsolatom van, de folyamatosan tele vagyok feszültséggel, és félek, hogy mikor fogja megunni, hogy nem lehet velem "normálisan" beszélgetni hétköznapi dolgokról.
2017. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bit123bit ***** válasza:
100%
Nem volt még, de lenne rá esély ha nem félnék az egyedüli utazástól. 18/F
2017. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy párkapcsolatom, de egyáltalán nem volt jó. Semmiről nem tudtunk beszélni, és teljesen más dolgok érdekeltek mindkettőnket, ráadásul a "törődést" is mindketten máshogy fejeztük ki, olyan módon, ami a másiknak semmit sem jelentett.

Ő neurotipikus volt, ráadásul érzelmes fajta.


Nem szeretnék "párkapcsolatot", és soha nem is szerettem volna.

Egy feleséget szeretnék, aki legalább csak félig megért, és legalább egy kicsit hasonló az érdeklődési körünk.


21/F

2017. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!