Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a helyes reakció a (z...

Mi a helyes reakció a (z elvált) férj részéről, ha az após megpróbál kezet emelni az új párjára?

Figyelt kérdés

Az elvált az azért fontos, mert a férj apja azóta vadult így meg, amióta a fia elvált egy kolléganője miatt a feleségétől és két gyerektöl. Amikor az új párját elvitte bemutatni, az após megpróbálta elkapni a nőt. Amellett, hogy olyanokat mondott neki, hogy keresse csak az elgurult gyógyszerét meg hogy milyen gáz, hogy egy tetőtéri 'patkánylyukban' lakik diplomás nő létére...Értelmiségi család, soha nem piált-cigizett-drogozott vagy verekedett, agresszívoskodott volna barki is családtaggal vagy egyáltalán bárkivel.

(Férjemékről van szó egyébként, azóta házasok vagyunk, de férjem azóta nem áll szóba az apjával).



2018. ápr. 5. 10:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
szóval most akkor rád emelt kezet a te apósod? nekem kicsit kusza
2018. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
szimplán nem bírja elviselni, hogy a fia ilyen hűtlen volt,a reakciója persze nem volt ildomos,de érthető.
2018. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, ha már régebb óta házasok vagytok, akkor minek rágódsz ilyen dolgokon!

Emellett az após NE emelt kezet rád, csak leszedte rólad a a keresztvizet, ami részben érthetö és jogos, ha képes voltál egy házas, két gyerekes apával kapcsolatot kezdeni. (Tisztességes emeberek eseténben ugyanis ELÖSZÖR kilépnek a régi kapcsoaltból és csak utána kezdenek más valakivel)

Szóval ennyiben igaza volt, hogy nem fogadott örömmel, mert a fia családjának a töntkretevöjét látta (jogosan) benned. Lehet, hogy a stílusa nem volt túl szép, de ilyen esetben nem hiszem, hogy sokan kedvesekdtek volna veled.


Az meg, hogy a férjed van még megsértödve, még inkább mutatja, mennyire nincs erkölcsi érzéke.

2018. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, " amióta a fia elvált egy kolléganője miatt a feleségétől és két gyerektöl." - Kérdező, ez képzavar, elválni csak a házastárstól lehet, az ember gyereke pont ugyanúgy a gyereke marad, ha házasok, ha elváltak, ha össze se házasodtak soha.

"ha az após megpróbál kezet emelni az új párjára?" - Kár ha apám kezet emel az új páromra? A nap további részét a baleseti sebészeten töltötte volna a "jogos védelem" fennforgása miatt... mert, hogy kitöröm az ütésre emelt kezét, az 100%.

2018. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is érthető az apa dühe (bár nem megengedhető). Azért gondolj bele, mint újabb feleségnek hogy esik majd,

ha a férje újból szerelmes lesz és válni akar? Ha nektek is van már 2-3 gyereketek?

Amelyik férj egyszer megteszi, sokadszorra is megteszi (egyébként az apa is ettől tart!). A nők nagy része még mindig tabunak tartja a nős férfit és eszébe se jutna viszonyt kezdeni vele. Te a másik oldalra tartozol...

2018. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Az após dühe és indulata érthető. És ha jól értem, nem ütött meg, csak elhordott mindennek.

Én mondjuk az após helyében előre jeleztem volna, hogy ne hozza a gyerekem ide azt a nőt, soha nem kívánom látni. Ha előzetes megbeszélés nélkül hozza, akkor a bemutatás és a helyzet tisztázása után ajtót mutatnék a nőnek.

2018. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Nézd utolsó, ha az apa valakire egyáltalán dühös lehet, az max a saját fia... az új párhoz a világon semmi de semmi köze sincs. Ha itt arról lenne szó, hogy a fiát akarta volna felpofozni, az lehet, hogy valamilyen szinten menthető felindultság lenne... de hogy egy számára idegen nőn mer számon kérni bármit is, az simán a bunkóság teteje.
2018. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Azért ehhez ketten kellettek! A nő nem akarat nélküli báb!


Abban egyetértek, hogy a fia ugyanolyan felelős, rá ugyanolyan dühös lehet. Csak, tudod, az ember olyan, hogy a gyerekét és egy idegent nem ugyanolyan mércével mér. Az idegent kitessékeli a házából, a fiával meg veszekszik, hogy hogy miért tett ilyen erkölcstelenséget. De nem tagadja ki, nem szakítja meg vele emiatt a kapcsolatot. Szerintem ez a nagy átlag, de persze nyilván ahány ember, annyiféle reakció lehetséges.

2018. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

(az a válaszom az eggyel előbbi válaszra utalt, a tiéd még nem volt ott, de mivel te is "érthetőnek" tartottad az apa dühét, nem korrigáltam.)

Amit én is hasonlóan gondolok, az kb annyi, hogy az apa szólhatott volna a fiának, hogy nem kívánja megismerni az új partnerét - ehhez természetesen joga van, senkivel sem köteles megismerkedni, senkit se köteles vendégül látni. Azt is megtehette, hogy a fiának elmondja a saját véleményét - akár indulatosan is - nyilván. Aztán itt van egy vonal, ami ezen túl van, na az a bunkóság.

És mondom, nálam nem úszta volna meg ennyivel az apa, hogy majd jól nem állok szóba vele. Ugyan miért is állnának szó vele, amikor feketén-fehéren bebizonyította, hogy neki a gyereke boldogsága abszolút közömbös, ellenben azt hiszi, hogy rákényszerítheti másokra a saját agresszív - tehát selejtes - gondolkodását és értékrendjét.

2018. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Leírhatad volna mindezt egyesszam/első személyben


Elvált miattad a férjed elhagyott két gyereket hogy téged elvegyen. Mi ebbe a kusza amit nem értesz? Az hgy utálnak? Kerestél volna facér feszt.

2018. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!