Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, annyira fáj hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, annyira fáj hogy belepusztulok? 18/L

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiúval 2 hónapig, és ez idő alatt én teljesen beleszerettem. Mindenét szeretem, nem csak ahogy kinéz, hanem az egész lényét. Elég érdekes a lelki világom, és a személyiségem (úgy értve, hogy a koromhoz képest más dolgok érdekelnek, máshogy látom a világot picit, mint ahogy a többség), és végre találtam valakit, aki a tökéletes párom. Tudom, hogy fiatal vagyok még ilyet mondani, de tényleg nagyon egy hullámhosszon voltunk/vagyunk.

De elég súlyos belső problémái vannak a srácnak (főként családi háttérből adódóan), és azt is mondta, nem teljesen van még túl az exe által okozott sérelmeken, vagyis úgy érzi nem lenne velem szemben fair, ha ezt folytatnánk.

Én viszont ebbe szinte belehalok, hisz bennem van, hogy az az idő amit együtt töltöttünk mennyire tökéletes volt, és éreztette velem, hogy szeret. És, mivel elmondta, hogy azért kéri ezt a szünetet, mert nem akar nekem rosszat, vagy hülyíteni, ez még nehezebbé teszi az egészet, hisz haragudni sem tudok rá.


Mit tehetnék, hogy múljon ez az érzés? Én tényleg szeretem, és mint embert is megszerettem, ezért az, hogy nem beszélünk, elmondhatatlanul fáj.

Volt már szakításom, de az korrektül lett lezárva, és bár szerettem a srácot, de tudtam, az a legjobb, ha továbblépek. Most viszont fogalmam sincs, mi legyen, elfelejteni egyrészt lehetetlen lenne, másrészt ha sikerülne is, úgy érzem a jelenlegi énemből egy rész kitörlődne.



2018. szept. 23. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

"nem teljesen van még túl az exe által okozott sérelmeken, vagyis úgy érzi nem lenne velem szemben fair, ha ezt folytatnánk."


Vagy soha nem érdekelted igazán vagy csak sajnáltatni akarja magát ezzel csak azt elérve hogy még inkább loholsz utána.


Csak lépj túl, az élet megy tovább, keress valami hobbit ami lefoglad és idővel múlni fog az érzés.

2018. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lefoglal* bocsi
2018. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
adj egy kis időt neki. ne sokat csak egy kicsit. És mondjuk noszogassad hogy gyorsan találja ki mit akar mert ha nem találja ki akkor elmegy a hajó. Még ha te nem is mondanál le róla sugallhatod azt hogy még is , és akkor észbe kap
2018. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ilyenkor a keserves, világfájdalmas depressziós zenék segítettek sokat!!! Neked is csak javasolni tudom őket, Kérdező, van nekem egész csomó, egyik jobb mint a másik, és biztos, hogy segítenek!
2018. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez ilyen szemét érzés. Sírd ki magad egy bizalmasod vállán, ha van ilyen.

Próbáld lefoglalni magad, hogy elterelődjenek a gondolataid.

Amúgy ez is "csak" kémia, mint a szerelem, de rettenetesen tud fájni.

Ezt csak az idő gyógyítja. Addig az ember szenved. De hidd el majd úgy fogsz erre visszagondolni, hogy nem is érted mit ettél ezen a problémás fazonon.

Jobbulást!

2018. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Megértelek. Kegyetlen dolgok ezek.
2018. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akarsz beszélni erről??
2018. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan 16 eves vagyok, de mentem keresztül hasonló szar idoszakon, sőt nekem ez 1 évig tartott, ha még nem tart, szóval ha gondolod beszelgethetunk és elmondom mi hogyan történt, mi segitett:)) 16f
2018. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Idővel túlteszed rajta magad.

De az is lehet, még lesz folytatás.

Ilyenen, sajnos vagy nem sajnos, szinte minden ember keresztülmegy. Meglátod, később már nem fogsz ekkora ügyet csinálni ilyenből, fel a fejjel!

2018. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. nov. 2. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!