Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal, de kezdek/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, de kezdek/kezdünk többet érezni. Beszéljünk róla, vagy mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Nem rendes kapcsolat, tehát csak barátság extrákkal van pár hónapja, megbeszéltük hogy érzelemmentesen, csak szex és nem lehetünk egymásba szerelmesek azért, mert mind kettőnknek elege volt a kapcsolatokból, és így sokkal lazább minden.. Ezen kívül lassan 1 éve ismerjük egymást, és egyikünk sem kavar mással. Igazából már az első alkalomtól kezdve is olyan pillanataink vannak, ami rácáfol az érzelemmentességre, és az együtt létek sem csak arról szólnak, egyre romantikusabbak, és sokat beszélünk mindenről.. Nem az van, hogy csak megtesszük és kész, folyton elveszünk egymás tekintetében, és időnként csak bókol valamit és hosszan megcsókol, de úgy hogy leírhatatlan és olyankor is amikor nem szexelünk. Azt látom rajta, hogy nem csak erre kellek neki, és én azt hiszem elkezdtem kicsit többet érezni. Túl sokat gondolok rá, és folyton hiányzik ha nem vele vagyok.. És vigyorgok mint vmi hülye ahányszor rám ír.. Szóval mindennap😂

Megbeszéltük, hogy "dugipajtik" vagyunk, és nem több. Félek, ha bármit mondok akkor meghátrál és többet látni sem akar, vagy ha bele is megy, mi van ha nem működne a rendes kapcsolat? Azért is rizikós, mert fiatalabb nálam, nem tudom mennyi ideig tartana. Ott tartok, hogy nem akarom elveszíteni és attól tartok, hogy túl késő kiverni a fejemből.. Segítsetek légyszi, és ha lehet ne oltsatok le ha hülyeségnek tűnik az egész vagy ha találtok egy elírást.. 20/L



2018. szept. 25. 05:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés, lehet odébb állni. Normális válaszokat várok.
2018. szept. 25. 05:56
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Pfejj
2018. szept. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez a barátság extrákkal a legnagyobb baromság. Ha csak viszket a farka menjen el kvázni. Ha meg nincs lóvé, ne akarjon b**szni. Te meg egy idióta vagy hogy ilyenbe belemész.
2018. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként be tudnék hányni az ilyen "elveszünk egymás tekintetében" nyáladzós marhaságoktól.

Ebben a sztoriban te egy lyuk vagy, egy zsák, amibe a srác pár naponta beleürít. Fantáziálhatsz Te ebbe bármiféle romantikát, meg gyertyafényt meg rózsaszín párnákat, a valóságon nem változtat.

2018. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom de ez a barátság extrákkal egy nagy átverés azért lett kitalálva hogy könnyen megfektessen tehát a szereped nem más mint egy tárgy ami arra hivatott hogy kielégítse, az is jellemzö hogy akik belemennek ebbe föleg lány részröl hogy beleszeret a másik félbe , ne reménykedj be taktikázz, tisztazd vele hogy többet érzel irányába és hogy kölcsönös e? Ha nem akkor hagyd és keress egy normális kapcsolatott , fiatalsagod be aldozdd barát extrákkal szerepre, olyan megalázô tárgyiasító szerep , amiböl csak rosszul jössz ki
2018. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elegetek van a kapcsolatokból?

Könyebb úgy kapcsolatban lenni, nem fáj a szakitás, ha azt hazudjátok magatoknak, hogy ez "csak" barátság extrákkal.

2018. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Oda se kellett volna írnod, tudtam, hogy te vagy a lány.

Nem kezdtek többet érezni. Te kezdesz többet érezni! Na, ezért nem működnek a barátság extrákkal kapcsolatok, mert az egyik fél, általában a lány, mindig többet akar egy idő után.

Menekülj most azonnal! Ha folytatod, nagyon sokat fogsz szenvedni. Ne áltasd magad, hogy ez egy kapcsolat vagy az lesz belőle. Te már csak dugipajti maradsz neki örökre.

Inkább keress egy kedves fiút, aki valóban értékel téged.

2018. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tetszett nagyon egy srác, és bár (főleg utólag visszagondolva) tök egyértelmű volt, hogy csak lefektetni akar, egy idő után belementem, hátha mégis több lesz. Másnap reggel tök kedves volt, csinált nekem reggelit, fejben már kb az esküvőnket terveztem, és éreztem, végre ő is tbbet érez. Kivitt a pályaudvarra, tiszta romantikusnak éreztem ezt is. A kocsiban aztán megkérdeztem, hogy na akkor hogyan tovább, mire ő kb értetlenül nézett rám, hogy héj, BARÀTOK vagyunk.

Azóta már kicsit kevésbé vagyok naiv, de a te sztoridat olvasva nőként is azt mondom, a pasi nem akar tőled semmit, csak te képzelsz bele többet. Szerintem érdemes lenne beszérlni erről, mert ha meg t´rnlyeg beleszeretsz, akkor sürgősen véget kéne vetni ennek, mert csak rosszabb lesz.

2018. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy a többiek mondják. A srác egy ingyenes kvát lát benned, de miért is lenne ez másképp?? Hiszen ezt beszéltétek meg. 3 éve én is voltam egy ilyen ""kapcsolatban""-igazából nem is tudom minek lehet ezt nevezni. A helyzet nagyjából ugyanez volt. Abban a pillanatban ahogy láttam hogy itt valami nem kóser rövidre zártam a dolgot. Azóta se nem láttam se nem beszéltem vele. Ezek szerint itt a srác nem lát tovább a farkánál. Tehát neked kell lezárni az ügyet minél hamarabb.
2018. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

66% találta hasznosnak azt a választ, ahol "Ha csak viszket a farka menjen el kvázni" szerepel xDDD


A farok nem szokott viszketni xDD

Ennyit a GyK színvonalról, ez 66%

2018. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!