Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van párom, de még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de még mindig szerelmes vagyok a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb. egy éve tetszik a legjobb fiú barátom, de nyílván soha nem közeledtem úgy felé, mert már 3 éve kapcsolatban van. A dolgot nehezíti, hogy egy osztályba is járunk, ennek köszönhető minden. Minden nap beszélünk élőben és facen is, de ez nyáron lecsökkent. Akkor találkoztam a jelenlegi párommal, és abban reménykedtem, hogy a nyári szünet és a srác segít túllendülni a dolgon, de nem. És most minden újra fellángolt bennem, hiába próbáltam elnyomni. Osztálykiránduláson meg suliban is voltam olyan jelek, amiből azt vettem le, hogyha neki nem lenne a barátnője, lehetne valami. Ettől függetlenül szeretem a barátomat és nem is érdemlem meg. Egy csodálatos ember, de én az elejétől kezdve azt érzem, hogy túl sokban különbozünk, kezdve a 8 év korkülönbséggel, az életcélokon át még rengeteg dologban. Tudnátok esetleg valami tanácsot adni, hogy mit tegyek? Megcsalni soha nem csalnám, és a kapcsolatukat sem tenném tönkre. 18L

2018. szept. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy neked ki, mi a fontosabb. A volt barátnőm is ilyen szituációban volt, ő szakított az akkori barátjával, azóta együtt vagyunk. Sosem kértem, hogy tegyen így, önszántából tette. Annyi, hogy ő tudta, hogy én is szimpatizálok vele.
2018. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el a tényt, hogy a legjobb fiú barátod NEM a legjobb barátod. Te mindössze azért barátkozol vele, mert tetszik neked. Ő meg ne nyomsikodjon. Ha akar valamit, lépjen, ha nem, akkor meg ne barátkozzon veled.
2018. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előre leírom, hogy rideg leszek. Azt jelenlegi kapcsolatoddal mindenképpen szakítanod kellene, hogy megtalálja azt a lányt, aki tényleg szereti és megérdemli. Ez nem szerelem, már kihűltek az érzelmek, csak kedveled őt, mint embert és félsz, hogy egyedül maradsz. A másik srác meg már egy éve nem a legjobb barátod, most meg már főleg nem. Be kell vallanod magadnak, hogy neked a másik srác kell. Szakíts a pasiddal és, ha mázlid van, akkor a másik srác is lépni fog, ha nem, akkor így jártál, de a jelenlegi párodat engedd el.
2018. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!