Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön az egyik osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Nagyon bejön az egyik osztálytársam! Hogyan lehetne felszedni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen 4hete ismerem mert az osztálytársam. Úgy ismerem, hogy még nem beszéltem vele semmilyen formában, de nagyon tetszik, meg maga a személyisége bejön mert ugyan kicsit visszahúzódó(többek között ezért nem nagyon beszeltem még vele) viszont rengetegszer szememeztünk, viszont mindig elfordult mikor egymasra neztunk. Sztem már feltunt neki hiszen rengetegszet nezem őt. A másik gond az, h kb 1 hete szakított a barátjával, akivel igazándiból jóba vagyok, de nem tudja h az exére hajtok. Ebbe van valami rossz? Szerintetek mit szólna ha megtudná hogy az exére hajtok? Vmi tipp ötlet vêlemény? Mindent meghallgatok! Válaszokat előrr is köszönöm!!

2018. szept. 26. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj még pár hetet, addig csak dumálgass a lánnyal, és ha közeledsz, csak nagyon finoman. Ekkor úgyis fogod látni, hogy kellesz-e neki, és addigra az exe is elfelejti őt. Minden gond megoldva.
2018. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már ne áltasd már magad, el vagy szállva magadtól, még hogy szemezni te intelligens barom állat!! Már meg válaszoltad magadban a kérdést, nagyon jól tudjuk, hogy csak a lyukra játszol, a végét is látom már, hogy szakítás a dolog vége, csak most jött el az idő nálad is, hogy kell most valaki, akire csimpazkodhatsz, hogy úgymond most van valakid, de ahogy szokás mondani ez is afelé fellángolás, egy idő után már megunátok egymást és tovább léptek!! Valaki legyen őszinte nem!??:D
2018. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Állj közel hozzá, nyomd meg és tartsd lent az "e" gombot a billentyűzeteden, és várj 10 másodpercet. Kontrollerrel nem tudom, hogy kell, sry :/
2018. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as, nagyon adlak XDD
2018. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Így sehogy. Most komoly itt kérdezed meg?
2018. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eloszor le kell utnod, mert csak aztan tudod felszedni.


Ha jarni szeretnel vele, akkor eloszor gondolkodj el azon, hogy te mit szolnal, ha a te baratod az egy hete szakitott exeddel kezdene jarni.

2018. szept. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!