Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú sokszor néz engem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokszor néz engem, akkor az jelent valamit? 18/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki sokszor néz engem, de nem mosolyog, csak néz.

Elég sokszor volt ez mostanában. Szerintetek mit jelenthet?

Egyébként ő tetszik nekem.



2018. szept. 28. 15:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki? És én nem akarok úgy odamenni, hogy ott vannak a barátai és szinte soha sincs egyedül.
2018. szept. 28. 21:26
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá
2018. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De mit írjak?
2018. szept. 28. 22:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl szép vagy, túl ronda, vagy túl furcsa. Vagy a többi teremben lévő dologhoz/személyhez képest meglehetősen szép, tehát , hogy te vagy a teremben lévő más dolgok között a legkevésbé csúf. Amúgy énszerintem valszeg tetszhetsz neki; de nem 100%, lehet, hogy csak meg akar fejteni téged; de én asszem, hogy erős a sansz, hogy tetszel neki.
2018. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha valamikor egyedül van mindenképp menj oda hozzá.Sajnos az a lány a ki nekem tetszik szintén mindig a barátnőivel van, vagy rosszabb: A BARÁTJAIVAL. SZoval nyug, ezzel nem vagy egyedül.


Azon is kívül nem kell neki semmi romantikusat írj, én a ,,lassan barátnőmnek" csak a közös élményeinkől szoktam írni PL. Jó volt a mai biciklizés? vagy valami ilyesmit.


Kezdeményezni semm kell NAGYON ROMANTIKUSAN csak mondjuk hívd meg a szülinapodra vagy valami ilyesmi.

Remélem megfogadod a tanácsaim! Sok sikert!

2018. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyébként csak látásból ismerjük egymást. Talán egyszer beszélgettünk régebben.
2018. szept. 30. 09:20
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 🙂
2018. szept. 30. 09:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
2018. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát, semmi. Eddig nem láttam, hogy egyedül lett volna és így nem is mentem oda hozzá. Írni meg nem akartam neki.
2018. okt. 17. 16:35
 20/20 A kérdező kommentje:
És ha odamennék is, nem tudom, hogy mit mondjak neki.
2018. okt. 17. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!