Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagyon sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon sokszor szemezik velem az azt jelenti hogy tetszem neki? Gyakorlatilag minden alkalommal amikor meglát engem le se veszi rólam a szemét. Főleg lányok válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki
2018. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bejössz neki,legalabbis tapasztalataim alapján biztosan érez'het' valamit irántad.

15/L

2018. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2018. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hany eves a lany es te?Es egy osztaly?
2018. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

16 vagyok

a lány 15

nem ismerem csak látásból...

ezért nehéz a dolog :/

odamennék hozzá de ha beégek :/

2018. ápr. 14. 18:47
 6/8 anonim válasza:
Jaaa ertem azt hittem tudom ki vagy de nem😂😂
2018. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, és nyilván helyzettől függ, de menj hozzá oda, ha adódik alkalom rá. Hidd el veszíteni nem veszitesz vele semmit, max akkor veszitesz ha nem ismered meg, nem lesz tapasztalatod. (én tapasztalatból beszélek, hallgass rám!!:)) bátraké a szerencse, sok sikert, ha alakul valami írd csak le kommentbe, mert szurkolok:D 16/L
2018. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Vagy beléd van zúgva, vagy ki kar nyírni. Csak ez a két lehetőség van. Nincs köztes megoldás.
2018. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!