Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzam helyre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel szerettük egymást még egy hónapja de összevesztünk és nem beszélünk már meg a barátnői is megutáltak és amikor szembe jönnek mindig mondanak valami nekem. Azóta eltelt 1 hónap mióta összevesztünk a lány nem akar látni meg beszélni se. De én még mindig szeretem és megbántam a dolgokat. Hogyan tudnék kibékülni vele vagy valamit lépni??? Még mindig nagyon szeretem...

2018. szept. 29. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel bántottad meg.


Van amit több idő után tud csak megbocsátani az ember.

2018. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 elmondom annyi volt hogy ugy érezte hogy nem igazán szeretem pedig nagyon is. Mert nem tudom mi kell egy nőnek de tényleg szeretem még most is. És akkor elükdött a p*csába én meg vissza szóltam neki de nem annyira durván mint ő. És még nem bocsátott meg...de félek hogy nem is fog és nem lesz közös jövőnk
2018. szept. 29. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a tiniszerelem. Nyugi, majd jön más, aki feledteti veled ezt a mimóza kislányt.
2018. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!