Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hülye voltam hogy hozzam helyre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel nem bántam szépen,és dobtam mikor találtam valaki mást. Nemrég össze jött valakivel,akivel egyre komolyabbak a dolgok. Én eközben rájöttem,hogy szeretem,és dobtam a barátnőm. Mindent megtettem,hogy vissza tudjam szerezni,de nem is foglalkozik velem. Virágot vittem neki,minden reggel kávéval várom a buszmegálóban, és bármit megtennék érte,de ő nem hiszi el nekem,hogy komolyak a szándékaim. Én valóban nagyon szeretem,teljes szívemből bele szerettem,és életem legnagyobb hibája volt Őt elengedni. Mit csináljak? Nagyon kétségbe vagyok esve,de bármi áron vissza akarom őt szerezni. 18/F

2016. szept. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Írj neki egy szívhezszóló levelet, amiben mindezt elmondod neki.
2016. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg nagyon szereted de egyszer ha már átverted miért nem hagyod,hogy valaki mással boldogabb legyen? Az exed is megérdemli a boldogságot,és egy olyan embert aki nem veri át.
2016. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan nagyon szereted, mint ahogy írod, bizonyára szeretnéd majd feleségül venni. Aztán jönnek a gyerekeitek, és megkérdezik, hogy "Anya, meséld már el, hogy ismertétek meg egymást Apával!" -- "Hát, az úgy volt, hogy először összejöttünk, csúnyán bánt velem és kidobott, mert éppen akkor jobban tetszett neki egy másik nő, de aztán írt egy szép levelet, és azt mondta, hogy szeret, és én feleségül mentem hozzá." Jó mese :)


Azt gondolom, hogy te csak egy álomképet kergetsz; elképzeled, hogy ő valamilyen, és azt várod el tőle. Talán most úgy érzed, jogod van hozzá. Tévedés. Neki van joga a boldog élethez nélküled. Azt felejtsd el, hogy 4-5 éven belül összejössz vele. Azzal, hogy virágot meg kávét adsz neki, csak a mostani kapcsolatát teszed tönkre, amit én személy szerint aljas, undorító dolognak tartok.


Nagy hiba volt, igen, de te nagyfiú vagy már (18 éves), és képes vagy viselni a hibáid következményét. A volt barátnődet felejtsd el, és ne ábrándozz rajta. A "bármi áron"-t verd ki a fejedből; elég nevetséges; mintha egy óvodás kölyök idézne egy szappanoperából.


Olvasd vissza, amit írtál! Komolyak a szándékaid? Egyik pillanatról a másikra barátnőt cserélsz, mintha levetnéd az egyik zoknidat és egy másikat húznál fel rögtön a helyére, nehogy megfázzon a lábad zokni nélkül? Most megtetszett a régi zoknid, eldobtad az újat, csak a régi zoknid már nem a tiéd, és most fázik a lábad. Sz@r ügy. Te a két említett lány közül egyiket sem tartottad semmire, és ezt már mindkettő tudja.


Azt gondolom, hogy legalább 2-3 hónapot tölts barátnő nélkül. Addig majdcsak elfelejted az előző kettőt, és össze tudod szedni magad. Remélem, hogy a következő nőt tisztelni fogod úgy, ahogy azt egy férfitól elvárják.


21F

2016. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretem az a lányt és nem fogom ilyen könnyen feladni! Addig küzdők amíg nem kapok tőle még egy esélyt.
2016. szept. 8. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Összejöttem vele!!!!
2016. szept. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!