Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez az különbség sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Ez az különbség sok?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok és van egy lány a környéke aki nagyon nagyon szimpatikus.

Kedves. Okos. Nem utolsó sorban jól is néz ki.

Azt gondolom bajnak hogy ő 14 én 18. Ez baj?

Nekem ez egy félelmem.

Egyébként el tudunk ökörködni.

Ugyanaz a zenei stílusunk és haj de kedves lány.

Csak nagyon gátlásos vagyok és így ezt iszonyat furának tartom.



2018. szept. 30. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sok. Sőt, szerintem a 17 - 15 év is már sok. De ez az én véleményem.
2018. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen terveid vannak,nyilván az adott hogy egy 14 évessel máshogy kell haladni és bánni mint egy idősebb lánnyal. Ha meg tudod érteni mind ezt akkor talán.
2018. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez a kérdés relatív, és a legtöbben azt mondják rá, hogy sok. Bevallom, személy szerint én is sokallom. Amit az első válaszoló írt, a 15-17az már nem. Ebben a korban a 2év szerintem még pont jó. A megyét egészen addig sokallom míg a fiatalabb el nem éri a 18at, utána már had járjon egy 22 éves sráccal. Egyébként ez a ti eletetek. Ne hagyjátok hogy mások befojásoljanak titeket! Az én üzenetek első fele se befolyádoljon! Ha így érzitek jól magatokat akkor miért ne? Ne ezen idegeskedj! Inkább örülj hogy van valaki akivel együtt vagytok és szeretitek egymást kor ide vagy oda
2018. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt innen nem tudjuk megmondani. Te látod milyen, nyilván ha testileg és lelkileg is érettebb a korànàl akkor meglehet próbálni.
2018. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ennyire tetszik, egy világ vagytok, és tudnál vele tisztességesen bánni, akkor hajrá! :) Ki tudja, mikor találnál még egy ilyen lányt :)
2018. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!