Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami, vagy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.ig osztályt.Gólyatábor elött párszor üzentgettem egy fiúnak de nekem úgy tünt mintha lerázna.Gólyatáborban viszont folyamatosan nézett ,meg minden osztályképen ott állt melletem.Mikor a suli elkezdödött megkérdezte hogy egy tagozatosak leszünk-e mondom igen erre ő elkezdte hogy ezazz😂.Teltek múltak a hetek úgy tünt hogy egyre többször keresi a társoságom.Mikor papiron beszélgettem órán egy barátommal aki úgyszint fiú ( és az a bizonyos fiú köztünk ül) mindig átdobom neki a papirt, csak hogy ez a bizonyos fiú néha elkapja és megakarja nézni mit irogattunk ,úgy kell kiszedni a kezéből,majd elkezdi hogy :"biztos szerelmes levéél"😣.Meg szokott néha játszani a hajammal és egyre többet beszélünk.Ha szeretnétek még bőven kifejthetem a többit privátban, és akkor jóban meglehetne mondani mi van, de többnyire ennyi!

2018. okt. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én látok benne esélyt, de én még mindig tartom magam ahhoz hogy házi nyúlra nem lövünk.
2018. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Még el se kezdted az évet, de már pasizol. Komolyan, senki nem bír a sggén maradni. Mi ez az állandó pasizás,valami létszükséglet?
2018. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy lehet-e belőle valami. Igen, csak rajtatok múlik. Az már más kérdés, hogy érdemes-e? Véleményem szerint nem igazán, legalábbis akik nálunk osztályon belül összejöttek, majd szétmentek utána mindig ment az egymás kerülése, ami ugye egy jó osztályban, mint a miénk volt, ahol mindenki bírt vagy legalábbis elviselt mindenkit, nem egyszerű.
2018. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk vagy legalábbis nem 9. -Ben.
2018. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!