Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha nem hiányzik a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem hiányzik a barátom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt,mindig is volt olyan,hogy nem hiányzott de volt amikor nagyon.Most sem hiányzik,ez baj?Szomorkodok,szorongok néha de nem érzem hogy hiányozna.És ha nem jár 0-24-ben a fejemben?kb egy hete végig így volt,habár akkor alig láttam de most nem mindig jár a fejemben,viszont akármire nézek ő jut eszembe csak nem marad a fejemben hosszas ideig.Ez összefügg azzal hogy nen hiányolom?Imádok vele lenni,sosem volt olyan, hogy ajj nem akarom latni ,akárhányszor találkozok vele mindig vidám vagyok, de ismeretlennek szoktam érezni és ez miatt olyan,mintha nem is vele beszéltem volna a találkozások közötti különtöltött időben telefonon.És mindenkiben őt keresem mikor nincs velem

2018. okt. 3. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem 0-24be gondolsz rá nem baj. Ha úgy érzed szereted , és nem nézel másra nem emiatt nincs állandóan a fejedbe semmi baj nincs ezzel. Szerintem az az egészséges mikor külön is elvagytok pár óra hosszát
2018. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nezek masra,csak akkor,ha olyan fiut latok akiben latok valamit belole,de ezek a fiuk se maradnak meg sokaig ,csak perpillanat amikor rajuk nezek
2018. okt. 3. 18:54
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod
2018. okt. 3. 18:54
 4/9 A kérdező kommentje:
ha nincs a fejemben,nincs mas fiu a fejemben helyette.Annak van valami jelentosege hogy ismeretlennek erzem?volt mar valaki igy?
2018. okt. 3. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj nyugi :) sokkal jobb mint betegesen szeretni 1perc nyugtot se hagyni a másiknak.

Addig egészséges a dolog amíg érzel valamit iránta és nem azért nem hiányzik mert másvalaki jár a fejedbe.

Kellenek a külön programok is ,barátokkal családdal stb de azért a közös élmények is . A két dolog között kell megállapodni szerintem nektek sikerült

2018. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az h idegennek érzed? Lehet akkor viszont kevés időt vagytok együtt
2018. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha nem gondolok rá,akkor vagy tanulok,vagy egyszerűen gondolatok nelkul vagyok,es Igen szerintem lehet ilyen mert igy utolag jovok ra h ures fejjel neztem magam ele..Szeretek ra gondolni es imadok vele lenni mert mellette megnyugszom es boldog vagyok.Ha nagyon ismeretlennek erzem segit az ha vegig jarom fejben a kozos programjainkat es fellangol bennem egy nagyon jo erzes es az jut eszembe hogy uristen o a mindenem,szeretem❤
2018. okt. 3. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj akciós a csemegeuborka a Tescóban,
2018. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
cooposat jobban szeretem
2018. okt. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!