Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de nem tudom hogy viszonozza-e ezt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég gimnazista lettem (16 vagyok, csak év vesztes. Nem buktam meg vagy ilyesmi), és van egy osztálytársam aki napról napra egyre jobban tetszik. Amit tudni kell róla: okos, de szokott kissé furán viselkedni, de ez is azok a dolgok közé tartozik, amik tetszenek benne. Nem csajozós típus, általában a fiúkkal van, de ha ők nincsenek ott, akkor velünk is haverkodik. Eddig nem volt még barátnője. Van még egy lány akivel szokott beszélni, de szerintem elég öntelt a csaj (nem azért mondom mert szokott vele beszélni, előtte is így gondoltam). Mindig nevet a vicceimen (néha túlzottan is). Pl. ma tesin futniuk kellett (el van törve a kezem, ezért felmentett voltam egy másik lánnyal együtt) és mikor elhaladt mellettünk, azt mondta: -fussanak hölgyeim. Azt válaszoltam hogy: -fussál te. Ezen 5 percig röhögött. Ezek alapján esetleg lehet valami esélyem nála? Esetleg tippeket tudnátok adni?

2018. okt. 5. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de aki ezen tud 5 percig röhögni az elég érdekes ember lehet
2018. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy tud hülyén viselkedni. :) Alapból egyébként normális szokott lenni. Lehet hogy azért csinálta mert tetszem neki?
2018. okt. 5. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Osztálytárssal NEVER EVER!

Hidd el jobb ha megfogadod a tanácsom, tapasztalatból mondom.

10.-es vagyok előző évben gimi elején én is ígyvoltam egyik osztálytársammal, még szeptember előtt összejöttünk, szeptember végéig ki is tartottunk...

Aztán jött az egy év kínos csend, nem beszéltünk, nem köszöntünk egymásnak, nem mentünk együtt buszon semmi olyan ahol ketten lennétek. Így egy nyár alatt elfelejtődött a dolog bár közbejátszott pár buli amin a társaságunk összefutott de az már csak bónusz.

2018. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adok egy jó tippet a csávó bolond te meg ki vagy éhezve.
2018. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!